Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kraśniewo. Kierowcy w szpitalu po zderzeniu dwóch osobówek.

Kraśniewo. Kierowcy w szpitalu po zderzeniu dwóch osobówek. fot. OSP Stogi
Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach porannych. W miejscowości Kraśniewo zderzyły się dwie osobówki. Kierowcy trafili do szpitala.

 

W piątek, 18 września br. przed godzina 8 rano w miejscowości Kraśniewo doszło do zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Zastępy straży pożarnej po dojeździe na miejsce zdarzenia zastały pojazdy osobowe marki Volkswagen Touran i Audi A4 w rowach po obu stronach jezdni. Wszyscy uczestnicy zdarzenia, w tym dziecko znajdowali się poza pojazdami. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu ruchu kołowego w obu kierunkach, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach oraz udzieleniu pomocy medycznej poszkodowanym w zdarzeniu kobietom (wsparcie psychiczne, badanie fizykalne, stabilizacja odcinka szyjnego kręgosłupa). Po przyjeździe na miejsce zdarzenia ZRM, przekazano pod ich opiekę poszkodowane osoby. W międzyczasie dojechał patrol Policji. Poszkodowane w zdarzeniu kobiety z obrażeniami ciała zostały zabrane przez ZRM do szpitala.

 

 

 

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 42 - letnia kobieta kierująca Volkswagenem, nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią Audi i uderzyła w tył tego pojazdu, który prowadziła 36 - latka.

Po załadowaniu rozbitych samochodów na lawety i usunięciu resztek powypadkowych, zakończono działania, w których udział brały 3 zastępy JRG Malbork i zastęp OSP Stogi.


 


 

Informację przekazali: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork oraz Dyżurny SKKP Malbork

Zdjęcia: Fb OSP Stogi

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
meiw
meiw 18.09.2020, 14:21
Prosta droga. Ładna pogoda. Dwie kobiety za kółkiem. Co może pójść nie tak?