Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Niek sie Wom darzy, a Pon Bocek niek Wom do siły i zdrowi” - podziękowania dla policjantów za akcję ratunkową po wypadku autobusu na A1.

  • Wydanie nr 219/2022
  • 15 września 2020, 10:02
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
„Niek sie Wom darzy, a Pon Bocek niek Wom do siły i zdrowi” - podziękowania dla policjantów za akcję ratunkową po wypadku autobusu na A1. fot. KPP Tczew
Do tczewskich policjantów wpłynęły podziękowania za pomoc oraz zadbanie o bezpieczeństwo podczas wypadku autobusu na autostradzie A1. Autorem podziękowań są władze gminy Węgierska Górka, a także rodzice oraz członkowie zespołu „Mały Haśnik”. „Regionalny Zespół Mały Haśnik z Żabnicy dziynkuje i posyło Wom syćka co nojlepse, za Wase dobre serca, łopieke, zycliwość, wraźliwość, troske i za to coście dlo nos zrobili, wdy bydymy ło tym pamiyntać”.

 

W piątek, 11 września br. do Komendy Powiatowej Policji w Tczewie wpłynęły podziękowania dla policjantów za pomoc i zadbanie o bezpieczeństwo podczas wypadku drogowego z udziałem autobusu na autostradzie A1 w miejscowości Stanisławie. Na miejscu wypadku czynności wykonywali policjanci ruchu drogowego tczewskiej komendy. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia br. przed godziną 6 rano. Według wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca autokaru zjechał na prawe pobocze, pojazd przebił barierki ochronne, spadł ze skarpy, przekoziołkował i ponownie stanął na kołach. W wyniku zdarzenia 4 osoby zostały ciężko ranne, zaś pozostałe osoby z lżejszymi obrażeniami ciała trafiły do szpitali w Gdańsku, Elblągu, Grudziądzu oraz Starogardzie Gdańskim.

 

 

 

 

W podziękowaniu czytamy - „Regionalny Zespół Mały Haśnik z Żabnicy dziynkuje i posyło Wom syćka co nojlepse, za Wase dobre serca, łopieke, zycliwość, wraźliwość, troske i za to coście dlo nos zrobili, wdy bydymy ło tym pamiyntać. Niek sie Wom darzy, a Pon Bocek niek Wom do siły i zdrowi”.

 

 

 

 

Każdego dnia policjanci w całym kraju interweniują w rozmaitych sytuacjach, często z narażeniem swojego zdrowia i życia pomagają ofiarom przemocy i wypadków. Funkcjonariusze życzą dużo zdrowia i dziękują za wyrazy uznania, które dają jeszcze większą motywację i siłę do podejmowania kolejnych wyzwań.

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.