Wydanie nr 164/2021, Niedziela 13.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Herman, Armand, Chociemir, Lucjan, Gerard, Antoni, Tobiasz, Gerarda, Lubowid
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Zaginiona 17-latka odnaleziona – Policja dziękuje mediom i społeczeństwu za zaangażowanie.

  • Wydanie nr 164/2021
  • 10 września 2020, 14:17
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 9 komentarzy
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 17-latki, która we wtorek, 8 września br. wyszła z domu rodzinnego w Starym Polu i nie powróciła. Dzięki intensywnej pracy policjantów z wszystkich pionów malborskiej komendy i innych jednostek w kraju oraz szerokiego odzewu społecznego, nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa w Warszawie.

 

W środę, 9 września br. rano do malborskiej komendy zgłosili się rodzice 17-latki, którzy poinformowali policjantów, że dziewczyna we wtorkowy poranek wyszła z domu i do tej pory nie powróciła oraz, że nie mogli nawiązać z nią kontaktu. Policjanci przyjęli zawiadomienie i natychmiast rozpoczęły się poszukiwania nastolatki. Wszyscy funkcjonariusze będący w służbie ze zdjęciem nastolatki sprawdzali teren miasta i powiatu. Dzielnicowi zbierali i weryfikowali wszelkie informacje uzyskane od rodziny i znajomych dziewczyny. Na podstawie poczynionych ustaleń malborscy funkcjonariusze zabezpieczyli wszelkie możliwe nagrania z monitoringów zarówno miejskiego, dworcowego, jak i od prywatnych właścicieli. Mundurowi rozpowszechnili również informację o zaginięciu 17-latki w mediach, publikując wizerunek zaginionej. Dzięki szerokiemu zaangażowaniu społeczeństwa, wiadomość o poszukiwaniach dziewczyny została szeroko rozpowszechniona. Do malborskiej komendy i rodziny spływały liczne informacje. Każda nadsyłana wiadomość była szczegółowo analizowana i sprawdzana. Malborscy funkcjonariusze prosili o pomoc w weryfikacji tych doniesień różne jednostki policji. Jednym ze sprawdzanych wątków były ustalenia, że dziewczyna udała się do Warszawy. Przy współpracy warszawskich policjantów nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa w centrum miasta.

 

 

 

Malborscy policjanci dziękują za pomoc wszystkim mediom i osobom, które zaangażowały w poszukiwania nastolatki

 

 

 

Informację przekazała: asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP Malbork

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Trzeźwo myśląca
Trzeźwo myśląca 12.09.2020, 22:17
Nie wypowiadajcie się bo nie znacie sytuacji!!!! Bardzo dobrze ze sprawa była tak nagłośniona, bo inaczej mogłaby stać się tragedia!!!!
Irena
Irena 10.09.2020, 18:19
Dokładnie zamiast funkcjonariusze zająć się jakąś naprawdę ważna sprawa to pół kraju piszczy że 17 zniknęła. A prawda taka że smarkuli zachciało się być światową dżunią i pojechała się zabawić. I tak jak piszą poniżej do szkoły za łeb A w weekendy miotła i zamiatać ulice żeby odpracować cała ta szopkę.
Podatnik
Podatnik 10.09.2020, 17:20
Teraz ta dziewczynarozmowa powinna poniesc konsekfencje !!! Odpracowac dlug na rzecz miasta . Miotla w reke i na ulice
Czarek Orbycki
Czarek Orbycki 10.09.2020, 16:13
I nacpana znaleziona zadowolona
mieszkaniec mk
mieszkaniec mk 10.09.2020, 15:59
no tak zaangażować pół kraju w poszukiwania bo gówniarze sie zachciało do stolicy. chciała jechać niech jedzie ale niech poinformuje rodzicow o tym. a tak afera na całego i pół facebooka tylko o tym. brak słow