Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK22. BMW w rowie po zderzeniu 4 pojazdów w Gnojewie.

  • Wydanie nr 210/2021
  • 10 sierpnia 2020, 10:56
  • KP PSP Malbork
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
DK22. BMW w rowie po zderzeniu 4 pojazdów w Gnojewie. fot. KP PSP Malbork
Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na DK22 w pobliżu miejscowości Gnojewo. W wyniku zderzenia 4 samochodów, jeden z pojazdów wpadł do rowu. Na czas akcji wprowadzony został ruch wahadłowy.

 

Dyżurny SKKP w Malborku zgłoszenie o zderzenie 4 pojazdów osobowych na DK22 odebrał w czwartek, 6 sierpnia br. o godzinie 17.08. Zastępy JRG Malbork i OSP Stogi na miejscu zdarzenia zastały cztery samochody osobowe marki BMW, Tesla, VW i Renault po kolizji drogowej, przy czym BMW znajdowało się w przydrożnym rowie. Pojazdami łącznie podróżowało 10 osób. Na ból w odcinku szyjnym kręgosłupa uskarżał się kierowca BMM, pozostali uczestnicy zdarzenia nie miały obrażeń. Ruch na drodze odbywał się jednym pasem jezdni.

 

 

 

 

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wstrzymaniu ruchu  drogowego oraz odłączeniu akumulatora w BMW. Ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu kierowcy BMW (badanie urazowe, wsparcie psychiczne, kołnierz ortopedyczny), a także wprowadzili ruch wahadłowy na DK22. Po dojeździe ZRM na miejsce zdarzenia, strażacy przekazali pod ich opiekę poszkodowanego, który po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych, pozostał na miejscu zdarzenia. Pojazdy znajdujące się na jezdni zjechały w boczną drogę. Po usunięciu resztek powypadkowych przywrócono ruch drogowy na DK22.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazał: kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy KP PSP Malbork 

KP PSP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Toto
Toto 10.08.2020, 17:33
Widzisz tą markę to duże prawdopodobieństwo że osoba za kierownicą jest z małą wyobraźnią i myśli że jest mistrzem kiery