Wydanie nr 219/2022, Niedziela 7.08.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wracamy do tematu. Wakacyjne problemy z wyrobieniem paszportu.

Wracamy do tematu. Wakacyjne problemy z wyrobieniem paszportu. fot. zdjęcie poglądowe
O problemie z funkcjonowaniem Terenowego Punktu Paszportowego w Malborku w okresie wakacyjnym pisaliśmy już w zeszłym roku. Od tamtej pory nic nie uległo zmianie. Nie wprowadzono systemu numerowania, który mógłby rozluźnić niekończące się kolejki przed drzwiami punktu paszportowego, a także nie zrobiono nic w kierunku usprawnienia obsługi klientów. Problem długich kolejek i urlopowej przerwy pozostał i nic nie wskazuje na to, że cokolwiek w tej materii ulegnie zmianie.

 

Po raz kolejny zwróciliśmy się do do Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego w okresie największego zapotrzebowania na paszporty nie ma zastępstwa na czas nieobecności pracownika Terenowego Punktu Paszportowego w Malborku. Również i tym razem otrzymaliśmy odpowiedź, że tylko w przypadku długotrwałej nieobecności pracownika będzie uruchomiona procedura naboru na zastępstwo. TPP w Malborku nieczynny będzie od 10 do 28 sierpnia br. i nie jest to długi czas w mniemaniu urzędu.

 

 

 

 

Pomorski Urząd Wojewódzki jednocześnie informuje, że gotowe dokumenty paszportowe można odbierać od 10 sierpnia od godziny 12 do 28 sierpnia 2020 r. w Oddziale Paszportów w Gdańsku, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerami telefonów 58 30 77 102 lub 58 30 77 112 w godzinach 8 – 15. W tym czasie wnioski o wydanie paszportu można składać w Oddziale Paszportów w Gdańsku oraz w dowolnym punkcie paszportowym na terenie naszego województwa lub na terenie kraju zgodnie z przyjętymi zasadami obsługi klienta.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.