Wydanie nr 269/2023, Wtorek 26.09.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malborski Klub Kyokushin Karate w #GaszynChallenge wspiera Dominika Oflakowskiego.

Malborski Klub Kyokushin Karate w #GaszynChallenge wspiera Dominika Oflakowskiego. fot. youtube.com
Malborski Klub Kyokushin Karate wziął udział w ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge, w ramach której „pompował” dla swojego 11 – letniego kolegi, Dominika Oflakowskiego z Kwidzyna, który walczy z nowotworem. Do włączenia się do akcji nominował m.in. Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

 

Malborski Klub Kyokushin Karate przyłączył się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge. Zasady są bardzo proste. Nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorych dzieci lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Malborski KKK otrzymał nominację od Urzędu Skarbowego w Kwidzynie. Klubowicze wyzwanie przyjęli i z chęcią wykonywali pompki, żeby wspomóc finansowo walkę z nowotworem swojego 11 – letniego kolegi, Dominika Oflakowskiego z Kwidzyna.

- Dominik trenował Kyokushin i cieszył się zdrowiem. Dzisiaj walczy z rakiem. Czeka teraz na immunoterapię. Ale na ten etap potrzebne są OGROMNE pieniądze. Drodzy Sensei, Sempai, a także sympatycy klubu i ludzie o wielkich sercach, prosimy o KAŻDĄ, nawet najmniejszą wpłatę. Każda złotówka przybliża Dominika do zebrania pełnej kwoty w najważniejszej walce, w walce o jego ŻYCIE! Pomóżmy mu ją wygrać!!!! - apelują jego klubowi koledzy. Sprawdź, kogo nominowali do dalszej akcji #GaszynChallenge.

 


 

 

Każdy może przyłączyć się do akcji. Wystarczy wejść na https://www.siepomaga.pl/walka-dominika


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.