Wydanie nr 29/2023, Niedziela 29.01.2023
imieniny: pokaż (7 imion)Franciszek Salezy, Sulpicjusz, Ismena, Gildas, Konstancja, Waleriusz, Zdzisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - dofinansowanie na realizację waszych pomysłów.

  • Wydanie nr 29/2023
  • 30 czerwca 2020, 11:33
  • Starostwo Powiatowe Malbork
  • Wiadomości
  • 1 komentarz
Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - dofinansowanie na realizację waszych… fot. Starostwo Powiatowe Malbork
Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie! Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego, aktywnych grup mieszkańców chcących działać na rzecz dobra wspólnego.
 
Nabór wniosków trwa do 5 lipca 2020. Projekty mogą być realizowane od 1 sierpnia do 15 listopada 2020. Do zdobycia maksymalnie 5 tys. zł na realizację waszych inicjatyw. Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu akumulatorspoleczny.pl   i Operatora fundacjapokolenia.pl. Bieżące informacje znajdziesz także na facebook.com/akumulatorspoleczny.
Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu. 
 
 
 
 
Operator – w subregionie nadwiślańskim Fundacja Pokolenia – zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wasze wnioski. Istnieje możliwość umówienia się na konkretną godzinę i formę spotkania (rozmowa telefoniczna, wideokonferencja, spotkanie indywidualne w biurze FP przy ul. Obrońców Westerplatte 6 w Tczewie). Kontakt pod numerem telefonu 58 352 45 46, e - mail akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl, FB  facebook.com/fundacja.pokolenia. Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu FIO oraz Powiatu Tczewskiego.
 
 
 
 
 
Informacja prasowa Starostwo Powiatowe Malbork
Starostwo Powiatowe Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.