Wydanie nr 204/2021, Piątek 23.07.2021
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jaka jest sytuacja społeczna mieszkańców Malborka? Wypełnij ankietę MOPS-u.

  • Wydanie nr 204/2021
  • 26 czerwca 2020, 08:48
  • MOPS Malbork
  • Wiadomości
Jaka jest sytuacja społeczna mieszkańców Malborka? Wypełnij ankietę MOPS-u. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Strategia rozwiązywania problemów społecznych jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców. Wynika to wprost z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.

 

W najbliższym czasie zostanie uchwalona „ Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych na terenie Miasta Malbork na lata 2021-2025” i w związku z tym od 22 czerwca br. do 20 lipca br. wszyscy zainteresowani mieszkańcy Malborka mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej. Odpowiedzi te pozwolą Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Malborku również określić działania, które należy podjąć w celu poprawy jakości życia mieszkańców naszego miasta.

Ankieta dostępna jest w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Malborku, ul. Słowackiego 74, 82-200 Malbork i na stronie internetowej http://www.mops.malbork.pl/. Ankietę można wypełnić również w formie elektronicznej pod adresem: https://forms.gle/PLbSHmYwCUe9GCdV9. Wypełnione formularze można przekazać bezpośrednio w siedzibie MOPS w Malborku lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@mops.malbork.pl

 

 

 

 

 

Informacja prasowa MOPS Malbork

MOPS Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.