Wydanie nr 35/2023, Sobota 4.02.2023
imieniny: pokaż (3 imiona)Joanna, Weronika, Częstogoj
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wybory prezydenckie 28 czerwca. Na kogo oddasz głos?

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Ustawa, którą niedawno przyjął parlament i podpisał prezydent, przewiduje zarówno głosowanie bezpośrednie jak i korespondencyjne. Zachęcamy naszych Czytelników do udziału w anonimowej sondzie.

Na kogo oddacie swój głos?

 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Sondy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wybory - ogłoszenia


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mlb
Mlb 13.06.2020, 13:24
Na reklamy w tv Malbork.
Gdan.
Gdan. 12.06.2020, 16:24
Dość tej obłudy pisowskiej rozwalili całe Państwo,Sądy,Prokuraturę,Polska jako kraj demokratyczny w świecie się nie liczy! Rządzą nami złodzieje i skorumpowani pisowcy.Zobaczcie buraki kogo wybraliście.Pieniądze wam zasłoniły oczy,teraz będziecie kit z okien jeść do tego dojdzie!
janek
janek 13.06.2020, 14:42 (odpowiedź do Gdan.)
Proszę podać przypadki kradzieży przez "pisowców". Co i gdzie ukradli? A to, że należało przeprowadzić zmiany w sądownictwie, to większość społeczeństwa mówiło od dawna. Tylko nie było odważnych, by podjąć się tego. A niektórym, zależało by nie było żadnych zmian. Choćby dlatego, że mieli dość dużo za "uszami". Przypomnieć wypowiedź pana Neumanna? --"Gwarantuję ci, że jeśli będziesz w PO, to nikt ciebie nie ruszy. Przez rok, nikogo nie skażą". Jeśli mówi pan/pani o demokracji, to właśnie demokracja daje szanse na zmianę. Jednak, w ostatnich wyborach, to PiS otrzymał kolejny raz samodzielny mandat do rządzenia. Przeszkadza demokratyczny wybór? Może Konstytucja się nie podoba, choć co chwila się na nią powołujecie? A z kitem, to życzę smacznego. Bo jak na ten moment, to nikt kitu jeść nie będzie.
Krzyzak
Krzyzak 23.06.2020, 22:31 (odpowiedź do janek)
Rydzyk ,TVP, Maciar...itd itp....jeszcze ci mało ???? A gdzie srebrna???? Myśl to nie boli !!!! Ale to trudne dla elektoratu pisiora...
Andrzej
Andrzej 13.06.2020, 20:44 (odpowiedź do janek)
Janek jest dokładnie tak jak piszesz.Oni też o tym wiedzą,ale nie mogą się z tym pogodzić i dlatego taka frustracja z Ich strony.Bo naprawdę nie trzeba być pisiorem żeby to wszystko zrozumieć.