Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Matura 2020 w cieniu koronawirusa.

Rok 2020 bez wątpienia przejdzie do historii. Nie tylko ze względu na panującą pandemię koronawirusa, ale przede wszystkim jej następstwa. Maj od zawsze był miesiącem egzaminów maturalnych, a kwitnące kasztany były zwiastunem nadchodzącego egzaminu do dorosłości. Tak było do zeszłego roku, bowiem w tym matury rozpoczęły się z miesięcznym poślizgiem.

 

Znowu parking szkolny na Wojska Polskiego w Malborku zapełnił się po brzegi. To znak, że rozpoczęły się długo oczekiwane matury. W związku z sytuacją związaną z pandemią koronawirusa, w tym roku egzaminy odbywają się w mniejszych salach, z zachowaniem odpowiednich odległości stolików. Przed wejściem na teren szkoły, uczniowie poddawani są dezynfekcji rąk, a także muszą mieć zakryte usta i nos maseczką. Jednak podczas samego egzaminu nie jest konieczna. Wszystkie działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły podczas egzaminu maturalnego. Trzymamy kciuki za wszystkich!

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.