Wydanie nr 167/2021, Środa 16.06.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zostań policjantem! Trwa nabór do malborskiej komendy.

  • Wydanie nr 167/2021
  • 4 czerwca 2020, 10:26
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Zostań policjantem! Trwa nabór do malborskiej komendy. fot. KPP Malbork
Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem! Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją. Jesteś zainteresowany? To złóż odpowiednie dokumenty przez Internet wypełniając interaktywny formularz dla kandydata do służby w Policji. Formularz należy wypełnić, wydrukować, własnoręcznie podpisać i wysłać wyłącznie drogą pocztową.

 

Komendant Powiatowy Policji w Malborku zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą w Policji do kontaktu telefonicznego z Wydziałem Kadr malborskiej komendy pod numerem 47 74 22 826, gdzie otrzymają szczegółowe informacje o warunkach i zasadach przyjęcia do służby. Szczegółowe informacje na temat warunków i zasad przyjęcia dostępne są na stronie internetowej http://dobor.pomorska.policja.gov.pl/. Jeżeli chcesz pracować jako policjant w Komendzie Powiatowej Policji w Malborku, zadzwoń pod numer telefonu 47 74 22 826 do Wydziału Kadr Komendy Powiatowej Policji w Malborku w celu uzyskania bliższych informacji na temat ubiegania się o służbę w Policji.

 

 

 

 

Zapewniamy możliwość pozyskania pracy niezależnie od posiadanego doświadczenia zawodowego, gwarancję stałych warunków pracy, ciekawą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, różnorodny system szkoleń, uposażenie: do 26 roku życia po ukończeniu 6,5 miesięcznego kursu zawodowego podstawowego – około 4000 zł netto, po 26 roku życia po ukończeniu 6,5 miesięcznego kursu zawodowego podstawowego – około 3600 zł netto, precyzyjny system wynagrodzenia (m.in.13-sta pensja, równoważnik za umundurowanie), rozbudowany system socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla funkcjonariuszy i rodzin, równoważnik za brak lokalu mieszkalnego, pokrycie kosztów dojazdu do pracy), po 25 latach służby nabycie praw emerytalnych.

Specjalnie dla Was - zainteresowanych służbą w Policji – KWP w Gdańsku stworzyło stronę internetową, kompendium wiedzy, o tym, jak zostać policjantem. Na stronie dobor.pomorska.policja.gov.pl znajdziecie wszystkie informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym, wymaganiach, preferowanym wykształceniu, a nawet informacje jak będzie wyglądał Wasz pobyt w szkole Policji i co ze sobą musicie zabrać na szkolenie.

 

 

 

 

Informacja prasowa KPP Malbork

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.