Wydanie nr 297/2021, Niedziela 24.10.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Filip, Salomon, Marcin, Pamfilia, Boleczest, Marek, Antoni, Walentyna, Rafał
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chcesz zostać piłkarzem? Zgłoś się na Otwartą Konsultację Szkoleniową.

Chcesz zostać piłkarzem? Zgłoś się na Otwartą Konsultację Szkoleniową. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Otwarta Konsultacja Szkoleniowa przeprowadzona zostanie pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Mogą na nią się zgłosić chłopcy i dziewczęta z rocznika 2007 i młodsi, którzy mają w planach dalsze szkolenie piłkarskie w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

 

Na boisku głównym stadionu przy ulicy Toruńskiej w Malborku we wtorek, 9 czerwca br. w godzinach 16.45 – 19 przeprowadzona zostanie Otwarta Konsultacja Szkoleniowa dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2007 i młodsi, którzy zamierzają podjąć dalsze szkolenie piłkarskie i edukację w klasie VII Szkoły Podstawowej nr1 w Malborku w roku szkolnym 2020/2021.

 

 

 

 

 

Zgodnie z przewidywanym planem, zbiórka kandydatów (ubranych w strój sportowy i buty piłkarskie) z rodzicem lub prawnym opiekunem rozpocznie się o godzinie 16.45 na trybunie krytej. W czasie od 17 do 17.45 odbędzie się obserwacja treningu piłkarskiego i bramkarskiego uczniów z rocznika 2006. W kolejnej godzinie, od 17.45 do 18.45 rozpocznie się gra selekcyjna kandydatów, którzy powinni posiadać aktualną kartę zdrowia lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach piłkarskich. Na zakończenie o godzinie 18.45 uczestnicy spotkają się z dyrektorem szkoły i kadrą szkoleniową.

 

 

 

 

 

Organizatorzy informują jednocześnie, że w przedmiotowej Konsultacji mogą brać udział na w/w warunkach uczniowie/uczennice z rocznika 2005 i młodsi, którzy zamierzają podjąć naukę i szkolenie w klasie sportowej o profilu piłka nożna w malborskim IV LO. Wszelkie informacje dotyczące naboru można uzyskać dzwoniąc do Henryka Pawłowskiego, trenera koordynatora klas sportowych pod numerem telefonu 537 444 750 lub trenera Radosława Szczuchniaka pod numer 691 844 540.

 

 

 

 

 

 

Informację przekazał: Henryk Pawłowski

 

Henryk Pawłowski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.