Wydanie nr 167/2021, Środa 16.06.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Benon, Cyryk, Ludgarda, Aneta, Budzimir, Justyna, Jan, Aureusz, Benona, Aubert, Alina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Lubi głośno chrupać chipsy” - Suzi, czworonożna gwiazda z gminy Stare Pole.

„Lubi głośno chrupać chipsy” - Suzi, czworonożna gwiazda z gminy Stare Pole. fot. Widz TvMalbork.pl
Czy wyobrażacie swoje życie bez ukochanego pupila u boku? Właściciele czworonogów na pewno zgodnie przyznają, że trudno nawet o tym pomyśleć, co by było, gdyby ich zabrakło. Dla wielu te kochane sierściuchy są częścią rodziny, w której zajmują ważne miejsce. Bez nich codzienne życie byłoby inne, niekoniecznie gorsze, ale bardziej smutne. Czy jest coś lepszego na dzień dobry od pogodnej mordki i merdającego ogona naszego pupila?

 

Ośmioletnia spanielka, Suzi jest mieszkanką gminy Stare Pole. Jest bardzo wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ w powiecie malborskim zajęła pierwsze miejsce, a w województwie pomorskim 9 w rankingu na gwiazdę kalendarza roku 2021. Suzi znalazła się w gronie 13 najpiękniejszych czworonogów, których zdjęcia będą zdobiły ów kalendarz.

 

 

 

 

 

Pani Beata, właścicielka spanielki tak w skrócie opisuje swoja gwiazdę: „uwielbia długie spacery po polach i lasach (chyba dlatego, że jest z linii psów myśliwskich). Bardzo lubi, gdy rzuca się jej piłkę. Jest towarzyska, domaga się drapania i pieszczot. Jest śpiochem i z rana długo śpi. Potrafi obronić właściciela, bo pomimo pięknej urody, ma swój charakterek. Uwielbiam patrzeć na jej uszy, gdy biegnie, bo wtedy wygląda komicznie. Są duże i obracają się wokół swojej osi. I przy tych uszach jest dużo pielęgnacji. Trzeba codziennie szczotkować, aby nie powstały kołtuny. Jest kochana przez całą rodzinę i ona to odwzajemnia. ...i lubi głośno chrupać chipsy”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

 

 

Zdjęcia od właścicielki Suzi

Widz TvMalbork.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.