Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

70 – letnia kobieta trafiła do szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów.

  • Wydanie nr 210/2021
  • 15 maja 2020, 08:20
  • KPP Tczew
  • Na sygnale
70 – letnia kobieta trafiła do szpitalu po zderzeniu dwóch samochodów. fot. KPP Tczew
Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w środę w Tczewie. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 70-latka kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z seatem. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali sprawczyni wypadku prawo jazdy oraz zatrzymali dwa dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w wypadku. Obecnie mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

W środę, 13 maja br. przed godziną 13 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Rokickiej. W to miejsce natychmiast zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 70-letnia mieszkanka powiatu tczewskiego skręcając w lewo volkswagenem polo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu prosto seatowi. W wyniku tego zdarzenia 70-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

 

 

 

 

 

Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy samochodów uczestniczący w zdarzeniu drogowym byli trzeźwi. Stróże prawa wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Ujawnione i zabezpieczone na miejscu ślady pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującej volkswagenem oraz dwa dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w tym zdarzeniu. 

 

 

 

 

 

 

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i jednocześnie apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym uwarunkowane jest wieloma okolicznościami, ale w dużej mierze zależy od samych uczestników. Przestrzegajmy więc elementarnych zasad bezpieczeństwa na drodze.

 

 

 

 


 

Informacja i zdjęcia: KPP Tczew

KPP Tczew
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.