Wydanie nr 263/2021, Poniedziałek 20.09.2021
imieniny: pokaż (13 imiona)Klemens, Mieczysława, Irena, Faustyna, Oleg, Eustachiusz, Eustachy, Fausta, Dionizy, Miłostryj, Barbara, Perpetua, Agnieszka
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Chciał tylko pospacerować po plaży. Zatrzymany spędził noc w areszcie.

  • Wydanie nr 263/2021
  • 6 kwietnia 2020, 10:20
  • KPP NDG
  • Na sygnale
Chciał tylko pospacerować po plaży. Zatrzymany spędził noc w areszcie. fot. KPP NDG
W sobotę w trakcie działań w Rybinie, policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca województwa kujawsko – pomorskiego, przy którym znaleźli narkotyki. Powodem przyjazdu nad morze był spacer po plaży. Za złamanie zakazu przemieszczania się został ukarany mandatem, a za posiadanie narkotyków w niedzielę usłyszał zarzuty.

 

Od soboty na terenie powiatu nowodworskiego trwają wzmożone działania ukierunkowane na powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, a przede wszystkim na kontroli pojazdów, którymi mogą się poruszać osoby, które łamią przepisy zakazu przemieszczania się.

 

 

 

W sobotę, 4 kwietnia br. około godz. 15.50 w Rybinie funkcjonariusze z Gdańska zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Hyundai, którym podróżował 30-letni mieszkaniec województwa kujawsko – pomorskiego. W trakcie rozpytania na okoliczność podróży oświadczył, że przyjechał pospacerować po plaży. W trakcie kontroli mężczyzna był nerwowy, co wzbudziło podejrzenia wśród policjantów. Nie mylili się. Przy 30-latku mundurowi znaleźli 3 gramy suszu roślinnego. Po przebadaniu testerem okazało się, że była to marihuana. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego, od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań. Zatrzymano również kierującemu prawo jazdy, a pojazd zholowano. 30-latek sobotnią noc spędził w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. W niedzielę, 5 kwietnia br. usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto mężczyzna za złamanie zakazu przemieszczania się został ukarany mandatem karnym.

 

 

 

Policja apeluje – W drodze o Wasze bezpieczeństwo #zostańciewdomu

 

 

Informacja i zdjęcie: KPP Nowy Dwór Gdański

KPP NDG
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.