Wydanie nr 139/2022, Czwartek 19.05.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Celestyn, Potencjana, Potencjanna, Kryspin, Bernarda, Piotr, Iwo, Pękosław, Mikołaj, Augustyn, Pudencjana, Pudencjanna
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policja poszukuje świadków zdarzenia.

Policja poszukuje świadków zdarzenia. fot. pixabay
Policja poszukuje świadków zdarzenia.

W dniu 19 października 2019 r. około godziny 10.30 w Malborku na ul. Żeromskiego, przed wejściem do sklepu „Kaufland”, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Burghardt Swan D26 koloru oliwkowego, z dwoma koszykami zakupowymi zamontowanymi z przodu i z tyłu roweru, koloru czarnego.

W dniu 17 grudnia 2019 r. około godziny 12.20 w Malborku na ul. Michałowskiego, na parkingu Centrum Handlowego „Czerwona torebka”, kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat koloru czarnego nie zachował ostrożności i uderzył w zaparkowany pojazd marki Mazda koloru czarnego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

W dniu 20 grudnia 2019 r. około godziny 10 w miejscowości Królewo, na drodze krajowej nr 22 w kierunku Malborka, kierujący pojazdem marki Audi koloru ciemnego, wykonując manewr wyprzedzania, nie zachował ostrożności i uderzył w lewy bok wyprzedzanego pojazdu marki Peugeot koloru szarego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

W dniu 30 grudnia 2019 r. w godzinach od 11.30 do 12 w Malborku na parkingu samochodowym przy ul. Aleja Celników Polskich, kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności i uderzył w zaparkowany pojazd służbowy Polskich Linii Kolejowych marki Volkswagen Crafter koloru niebieskiego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

 

Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 55 270 28 22 lub na adres email: komenda.malbork@gd.policja.gov.pl

 

Informacja prasowa KPP Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.