Wydanie nr 32/2023, Środa 1.02.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Brygida, Winand, Winanda, Seweryn, Żegota, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

TRZY WOKALISTKI Z MALBORKA WYŚPIEWAŁY NAGRODY W GDYNI - 01.03.2014

TRZY WOKALISTKI Z MALBORKA WYŚPIEWAŁY NAGRODY W GDYNI - 01.03.2014 fot. studio wokalne "Balbiny"

Trzy wokalistki ze studia wokalnego "Balbiny" z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji zostały nagrodzone podczas sobotniego (01.03) Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Angielskiej ‘’English for fun’’, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni.

Podczas konkursu uczestnicy prezentowali piosenki w języku angielskim. Jury oceniało poprawność językową, dykcję, interpretację, walory głosowe, muzykalność, poczucie rytmu dobór repertuaru i ogólny wyraz artystyczny.

W przesłuchaniach udział wzięło ośmiu wokalistów przygotowanych przez Marię Seibert. Konkurencja była bardzo mocna, w najmłodszej (szkoły podstawowe IV-VI) i najstarszej kategorii (liceum) wystąpiło po około 30 osób, jeszcze większa była grupa gimnazjalna - 40 osób.

Tym bardziej cieszy fakt, że jury doceniło i nagrodziło trzy dziewczyny z Malborka. Najlepiej wypadła Patrycja Fabiańska, która za wykonanie utworu "Happy" Pharrella Williamsa otrzymała II miejsce w kategorii szkół podstawowych. W tej samej kategorii  wyróżnienie powędrowało do Zuzanny Ślusarz. W kategorii liceum III miejsce zdobyła Milena Rachańska. Gratulujemy!

Przypominamy, że 27 i 28 marca br. w sali Karwan młodzi artyści ze studia wokalnego "Balbiny" po raz kolejny wystawią musical "Nasze Radio Ptasie" w reżyserii Cezarego Domagały. Więcej na ten temat wkrótce.

 

informacja i zdjęcia: studio wokalne "Balbiny"

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.