Wydanie nr 214/2021, Poniedziałek 2.08.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Gustaw, Karina, Maria, Stefan, Świętosław, Teodota
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DACHOWANIE NA AL. WOJSKA. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 24.02.2014

DACHOWANIE NA AL. WOJSKA. WEEKENDOWY RAPORT SŁUŻB MUNDUROWYCH - 24.02.2014 fot. Robert Bychowski [Robert]

W imieniu Komendy Powiatowej Policji w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzieliła nam Katarzyna Marczyk, Oficer Prasowy KPP Malbork.
W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam Robert Licznerski zastępca dowódcy JRG
W imieniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie informacji udzielił nam mł. bryg. Piotr Mechliński, Oficer prasowy KP PSP Sztum.
W imieniu Komendy Powiatowej Policji informacji w Sztumie na odnośnie minionego weekendu udzieliła nam st.sierż. Karolina Gostoł-Zawicka, Oficer prasowy KPP Sztum.

 

Elbląscy policjanci pracowali na drodze k-22 w podelbląskiej miejscowości Karczowiska Górne, gdzie kierująca pojazdem osobowym uderzyła w przydrożne drzewo. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, dwie inne zostały przetransportowane karetkami pogotowia ratunkowego do szpitala. Droga była zablokowana przez 2 godziny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 2.00 na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Karczowiska Górne. Cztery młode kobiety wracały z dyskoteki volkswagenem passatem z Elbląga w kierunku Malborka. Na łuku drogi 19-letnia kierująca autem z nieustalonych przyczyn zjechała na prawe pobocze jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęły dwie kobiety - kierująca oraz 18-letnia pasażerka siedząca obok. Dwie młode kobiety siedzące z tyłu z poważnymi obrażeniami ciała trafiły do szpitala wojewódzkiego w Elblągu. Na miejscu pracowali policyjni technicy, prokurator oraz biegły z zakresu medycyny. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Info: KWP Olsztyn

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kadksaf
kadksaf 26.02.2014, 11:13
zupełnie dwa inne zdarzenia są tu opisane