Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"ZOSTAŃ PIŁKARZEM OD NAJMŁODSZYCH LAT". UDANA AKCJA POMEZANII MALBORK - 22.02.2014

W ubiegłym tygodniu w szkołach podstawowych trenerzy Pomezanii prowadzili akcję „Zostań Piłkarzem Od Najmłodszych Lat” która odbiła się bardzo pozytywnym echem, trenerzy najmłodszej grupy Pomezanii, Arkadiusz Wesołowski oraz Dominik Skopiak spotkali się z blisko 600 uczniami w pięciu szkołach podstawowych w Malborku.

- Byliśmy w pięciu szkołach podstawowych w Malborku, ale na tym nie chcemy zaprzestać gdyż jesteśmy już umówieni w szkole podstawowej w Kałdowie oraz kilku szkołach w okolicznych miejscowościach – mówi Arkadiusz Wesołowski.
Poza krótkim przedstawieniu historii Pomezanii uczniom oraz uczennicom, trenerzy przeprowadzili konkursy z piłką oraz z wiedzy o sporcie, za które nagradzali kalendarzami naszego klubu. Poza tym każdy uczeń otrzymał wizytówkę informacyjną o tym jak można zapisać się do Pomezanii.
- Praktycznie w każdej szkole spotkaliśmy się z przychylnością naszej akcji wśród dyrektorów, nauczycieli oraz oczywiście dzieci, a także spotkaliśmy się z wieloma pochlebnymi opiniami na temat Pomezanii, mam nadzieję, że ta akcja zachęci dzieci do czynnego uprawiania sportu nie tylko piłki nożnej – powiedział Dominik Skopiak

Warto dodać, iż na spotkaniach dzieci oraz nauczyciele mogli usłyszeć także o przyszłej współpracy Pomezanii z Lechią Gdańsk, niemal pewne jest, że już w tym roku najmłodsze grupy młodzieżowe (prawdopodobnie od rocznika 2002) obejmie program „Biało-Zielona Przyszłość z Lotosem” co niewątpliwie zwiększy prestiż naszego klubu, a także podniesie poziom szkolenia zawodników.

CAŁY CZAS TRWA NABÓR - ZAPISZ SIĘ DO POMEZANII
Pomezania Malbork zaprasza na treningi wszystkie dzieci w różnym wieku zaczynając już od 6 lat zarówno chłopców jak i dziewczynki na treningi piłkarskie, więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów:

2006 i młodsi: Arkadiusz Wesołowski (518823495)
2004/05: Radosław Rabenda (793695453)
2002/03: Krzysztof Leszczyński (691751677)
2000/01: Janusz Górski (602668512)
Wszystkie roczniki: Paweł Rybarczyk (605533093)

Paweł Rybarczyk

 

Krzysztof Wąsowicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.