Wydanie nr 210/2021, Czwartek 29.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Konstantyn, Lucyliusz, Olaf, Maria, Faustyn, Serafina, Marta, Urban, Beatrycze, Lucyla, Cierpisław, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sukces uczniów ZSP nr 4 na Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Sukces uczniów ZSP nr 4 na Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych fot. ZSP nr 4 w Malborku
W dniu 9 października br. na polanie w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach, będących eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, dziewczęta z zespołu ZSP nr 4 w Malborku nie dały żadnych szans rywalkom wyprzedzając kolejną na mecie drużynę I LO w Malborku o całą zmianę sztafetową.

Gdy ekipa ZSP 4 kończyła wyścig, do dziesiątej zmiany szykowały się dopiero pozostałe zespoły. Doskonały występ naszych dziewcząt rozbudził apetyty na poprawienie najlepszej w historii startów w Finałach Wojewódzkich, siódmej lokaty. Dziewczęta występowały pod opieką Iwony Ciecholewskiej w składzie; Oliwia Brodzińska, Agnieszka Łaskiewicz, Sara Chabowska, Nikola Kicińska, Marta Przybylska, Beata Jasińska, Sara Podsiadło, Katarzyna Deranek, Paulina Talenta, Oliwia Dryla, Kinga Mysiakowska, Julia Jędrzejewska i Wioleta Stec. Sukcesu koleżanek nie udało się powielić chłopcom, którzy musieli zadowolić się drugim miejscem ustępując reprezentantom II LO w Malborku. Chłopcami na zawodach opiekował się Karol Pikała, a zawodnicy występowali w składzie; Daniel Butkus, Maciej Cichecki, Filip Dunaj, Jan Furman, Mateusz Grzywacz, Jakub Jasiński, Dominik Krysiak, Kacper Krzykowski, Jakub Pelcer, Emil Plutowski, Damian Raczkowski, Ksawier Rajkowski, Dawid Tatara i Dawid Tkaczyk. 
Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których udział wezmą dziewczęta z ZSP 4 Malbork, odbędą się 16 października w Gdyni.

Info i foto: ZSP nr 4 w Malborku

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.