Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

POMEZANIA CUP 2014 JUŻ W NIEDZIELĘ - 09.02.2014

W najbliższą niedzielę 9 lutego w Hali Sportowej Gimnazjum nr 3 przy ul. Wybickiego w Malborku odbędzie się Turniej POMEZANIA CUP 2014 określany mianem Mistrzostw Malborka w Futsal 2014.

W imprezie wystąpi aż szesnaście zespołów podzielonych na cztery grupy, a początek spotkań zaplanowano na godzinę 9.00, natomiast finał przewidziany jest ok godz.18:00, a w sumie zaplanowano 44 mecze tak więc emocji na pewno nie zabraknie!

W turnieju poza zespołami z Malborka wezmą także udział drużyny z innych miast jak Gdańsk, Sztum, Tczew czy też Elbląg, a w drużynach zagrają zarówno zawodnicy pomorskich klubów jak i amatorzy, którzy futbol traktują wyłącznie jako hobby.

Głównym celem turnieju jest zebranie środków na funkcjonowanie klubu Pomezania Malbork, poza uczestnikami także każdy sympatyk piłki w Malborku podczas turnieju będzie mógł wesprzeć klub w różny sposób.

Już teraz wiadomo, że dla Mistrza Malborka zostanie wręczony Puchar Prezesa Pomezanii, a dla wyróżniających się zawodników nagrody rzeczowe. 

Paweł Rybarczyk

Krzysztof Wąsowicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Piłka halowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.