Wydanie nr 269/2022, Poniedziałek 26.09.2022
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sylwia Celmer nie została odwołana ze stanowiska starosty. VIII sesja Rady Powiatu Sztumskiego. Retransmisja

Sylwia Celmer nie została odwołana ze stanowiska starosty. VIII sesja Rady Powiatu Sztumskiego. Retransmisja fot. TvSztum.pl
VIII sesja Rady Powiatu Sztumskiego, odbędzie się w dniu 17.05.2019 r. o godz.15.30 w sali narad Starostwa Powiatowego w Sztumie.

Sylwia Celmer nie została odwołana ze stanowiska starosty.
Relacja wkrótce na
www.tvsztum.pl

 

Porządek sesji przewiduje:

1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Przyjęcie Protokołu nr VII z sesji Rady Powiatu Sztumskiego z dnia 30.04.2019 roku.
5.Informacja Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym – referuje Starosta Sylwia Celmer. 
6. Podjęcie uchwał Rady Powiatu Sztumskiego:
a) w sprawie określenia rozkładu godzin pracy oraz dyżurów aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu sztumskiego na okres od 01.07.2019 r. do 30.06.2020r.- referuje Inspektor  Wydziału EK Sylwia Szefler,
b) w sprawie ustalenia liczby mieszkańców powiatu sztumskiego uprawnionych do zabrania głosu w debacie nad raportem o stanie powiatu sztumskiego – referuje Sekretarz Powiatu Halina Gierała,
7. Rozpatrzenie wniosku o odwołanie Starosty Sztumskiego i przeprowadzenie głosowania nad tym wnioskiem:
a)    przedstawienie wniosku o odwołanie Starosty Sztumskiego,
b)    przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej do wniosku o odwołanie Starosty Sztumskiego,
c)    podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu głosowania tajnego,
d)    wybór Komisji Skrutacyjnej,
e)    głosowanie i ogłoszenie wyniku  głosowania,
f)    podjęcie uchwały w sprawie odwołania Starosty Sztumskiego (w przypadku, gdy wynik głosowania tajnego wskaże na odwołanie starosty).
8.  Wybór  Starosty Powiatu Sztumskiego (w przypadku gdy wynik głosowania tajnego wskaże na odwołanie starosty). ,
a) zgłaszanie kandydatów na stanowisko Starosty Powiatu Sztumskiego
b) powołanie Komisji Skrutacyjnej,
c) przyjęcie regulaminu wyboru Starosty Powiatu  Sztumskiego,
d) przeprowadzenie głosowania,
e) ogłoszenie wyników wyboru,
f) podjęcie uchwały w sprawie wyboru Starosty Powiatu Sztumskiego
9.Wybór Wicestarosty Starosty Powiatu Sztumskiego (w przypadku gdy wynik głosowania tajnego wskaże na odwołanie starosty),
a) zgłoszenie przez Starostę kandydata na stanowisko Wicestarosty Powiatu Sztumskiego,
b) powołanie Komisji Skrutacyjnej,
c )przyjęcie regulaminu wyboru Wicestarosty Powiatu  Sztumskiego,
d) przeprowadzenie głosowania,
e) ogłoszenie wyników wyboru,
f) podjęcie uchwały w sprawie wyboru Wicestarosty Starosty Powiatu Sztumskiego
10. Wybór  pozostałych członków Zarządu Powiatu Sztumskiego (w przypadku gdy wynik głosowania tajnego wskaże na odwołanie starosty), ,
a) zgłoszenie przez Starostę kandydatów na funkcję członków Zarządu Powiatu Sztumskiego
b) powołanie Komisji Skrutacyjnej,
c) przyjęcie regulaminu wyboru członków Zarządu Powiatu Sztumskiego
d) przeprowadzenie głosowania,
e) ogłoszenie wyników wyboru,
f) podjęcie uchwały w sprawie wyboru członków Zarządu Powiatu Sztumskiego 
11. Wnioski i oświadczenia.
12. Sprawy różne.             
13. Zakończenie obrad.

Info: powiatsztumski.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztum


Komentarze (63)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kasjer
Kasjer 18.08.2019, 02:42
Niech radni wezmą się do roboty !!! Wystawiają powiat na śmieszność swoim zachowaniem. Ten, kto doświadczony niech ją wspiera a ten co wszedł niech się też uczy. Kolacja z Dzierzgoniem tak musiała się rozwinąć. Niestety nie pozwolą jej na rządzenie, stary układ nie odpuści. A nowy nie przebije się mimo, że kobieta się stara.
Waldek
Waldek 10.08.2019, 11:24
Możecie Panią Sylwię pocałować w pierścień i tyle co możecie :) ratlerki szczekają a karawana jedzie dalej :) #MuremZaSylwią
mechanik
mechanik 08.08.2019, 20:36
Wszystko w co wchodzi układ K.Sz./J. Sz. tak się kończy. Niestety jesienią pewnie powtórka. A radni niech wezmą się do roboty, bo odpowiadają za to też. W końcu to ich wybraliśmy i nie po to aby o stołki się bili cały czas.
ciekawaski
ciekawaski 23.05.2019, 11:41
I co będzie sesja 24 maja na której będzie głosowanie nad odwołaniem Vice, przewodniczącej i członka zarządu? Bo nie wiem ile piwa kupić - szykuje się kolejne widowisko!
ktoś
ktoś 23.05.2019, 15:41 (odpowiedź do ciekawaski)
Podobno miała być - ale nadal cisza chyba koalicja się sypie - tym razem nie mogą się doliczyć do 9 :)
fan
fan 21.05.2019, 09:47
..... ale jaka cisza na nowy sztumie - żadnych komentarzy ????? Refleksji???
Gosc
Gosc 21.05.2019, 07:34
Z 6 miesięcy powtórka z rozrywki. Koalicja beznadziejna, a opozycja tak samo marna. Dobro powiatu, a to żart. Czy wy mali ludzie nie możecie ustalić jednego kierunku, nie forsowac Pana K. Na starostę a,, opozycja sama rękę podniesie.
Ziutek
Ziutek 20.05.2019, 21:17
Ależ ta gruba radna ma biodra szerokie !
Leszek
Leszek 20.05.2019, 12:30
Pędziwilk naucz się czytać.Masakra moja córka w trzeciej klasie lepiej czyta.
zenada
zenada 08.08.2019, 21:03 (odpowiedź do Leszek)
Napisali mu to tak czyta. Nie miał czasu się nauczyć. Ciekawe jak on staje przed własnym odbiciem w lustrze. Zapomniał wół jak cielęciem był . Cyrk. Żenada.
luk
luk 20.05.2019, 10:56
...............zwycięstwo Starosty hm .........z poparciem czterech radnych ?Nie nazwał bym tego zwycięstwem, raczej dobry moment do zadumy .
pis
pis 20.05.2019, 15:09 (odpowiedź do luk)
nad faktem kto ją wybrał i teraz chce odwołać. pełni pustych frazesów a jak trzeba działac to widać jak na załączonym obrazku.
Mieszkaniec Sztumu
Mieszkaniec Sztumu 20.05.2019, 07:20
...........................ta niby Pani Dobrosława razem z koleżanką grubą Sylwią poniosły klęskę. Ja bym pognał Je obydwie na zbitą mordę ! Brawo Pani Starosto !
do staroscinki
do staroscinki 20.05.2019, 21:51 (odpowiedź do Mieszkaniec Sztumu)
..................... klęskę poniosła starościnka straciła zaplecze polityczne i tylko dzieki zawiści opozycji została chwilowo na stanowisku. Ledwo 4 osoby były za nią ................. i tylko dla osiagnecia swojego celu przedluzyli jej agonie.................to niesamowity sukces brawo brawo
tomek
tomek 08.08.2019, 20:39 (odpowiedź do do staroscinki)
Chcieli ją wykiwać a ona wykiwała ich z opozycja ;-) DOBRE TO BYLO !!! NO CÓŻ nie udały się intrygi szewczyka i bibliotekarki
do
do 21.05.2019, 13:38 (odpowiedź do do staroscinki)
no, 4 kolesi zrobiło 11 koalicjantów przy korycie jak dzieci. po co ta koalicja tam w ogóle jest skoro nawet nie potrafią prawie 3 x wiekszą ilością głosów cokolwiek zdziałać. zdajcie mandaty, 4 opozycjonistów was kiwa to po co tam macie czas tracic, będzie taniej dla powiatu.
ciekawski
ciekawski 19.05.2019, 20:36
obejrzałem przed chwilą relację z sesji - to jest kompromitacja tych osób co podpisało wniosek - z tego co zrozumiałem to Pani Sylwia dopełniła obowiązku i w przeciągu 3 miesięcy przestała być pracownikiem KRUS - czyli główny zarzut jest nieprawdziwy. Idąc dalej co to znaczy niesubordynowana ? czyli nie słucha "pseudo" doradców hm... to raczej na plus dla starosty - bo jak ma słuchać ludzi którzy nie sprawdzą czy to co piszą i mówią jest prawdą, ale co to jest prawda w ich wykonaniu ?,..... dla mnie to całe to towarzystwo powinno złożyć mandaty bo tylko wstyd przynieśli naszemu powiatowi. Z całego tego "bełkotu" przewodniczącego komisji nie wychwyciłem żadnych faktów za odwołaniem - same domniemania, przypuszczenia - żadnych faktów, dowodów- to mi przypomina retorykę prezesa z Nowogrodzkiej ;) . Przecież to Zarząd podejmuje ważne decyzje i też powinien być sprawdzony co robi = czyli słuszny wniosek opozycji za odwołaniem członków zarządu. Jedno pytanie kiedy będzie ciąg dalszy tej farsy jeszcze w maju?
nowo grodzki
nowo grodzki 20.05.2019, 21:55 (odpowiedź do ciekawski)
.............. 3 miesiace ma radny i to zupelnie inny artykul ............. ale czego sie po mieszkancach spodziewac , skoro radny ktory byl dwie kadencje starosta nawet tego nie rozroznia........... nie mial czasu przez te lata ustawy przeczytac....................
ciekawaski
ciekawaski 21.05.2019, 08:52 (odpowiedź do nowo grodzki )
Nie zmienia to faktu, że protokół z posiedzenia komisji zawiera przypuszczenia, domniemania - brak konkretów, faktów. Dla mnie jest to kompromitacja wnioskodawców a jeszcze bardziej komisji rewizyjnej. Ponadto w tym przypadku niech koalizjanci dobrze się zastanowią nad członkami zarządu - w tym Pana Vice - Oni też mają swój udział w podejmowaniu decyzji. Na koniec przypomniało mi się przysłowie "kowal zawinił, a Cygana powiesili" - tylko to wieszanie mam wrażenie że będzie na raty :(
ara
ara 19.05.2019, 09:44
Poparcie czterech radnych ,którzy zagłosowali przeciw Szewczunom ,nie z starostą nic dobrego nie wróży dla starosty widać , nie ma żadnego poparcia .Niema w tej Pani odpowiedzialności to tylko obrona pieniędzy które dostaje co miesiąc powiat pójdzie na dno razem z nią .
obs
obs 19.05.2019, 11:48 (odpowiedź do ara)
A jaki mandat społeczny mają Szewczuny do pomiatania osobami publicznymi obsadzonymi zgodnie z prawem i nie czyniące nic wbrew prawu. Przypomina mi się Orwellowski "Folwark zwierzęcy" gdzie wszyscy są równi , ale pewna grupa jest równiejsza. Analogia do tego dzieła nad wyraz pasuje do Grupy Dzierzgońskiej (z tą różnicą że nie rządzi knur lecz locha).
obserwator
obserwator 19.05.2019, 20:41 (odpowiedź do obs)
masz 100 % rację. Ponadto wszędzie tam gdzie pojawia się Pan K. to nagle pojawia się mobbing.... zastanawiające - kolejny zakład pracy ? jakieś fatum ciąży nad Starostwem ?
eee
eee 19.05.2019, 11:06 (odpowiedź do ara)
Warto jeszcze dodać "odpowiedzialność" koalicjantów przy jej powołaniu, jakoś o tym zapominacie. Walka o stołek dla swojego, toczenie piany, nic więcej poza własnym interesem.
FFF
FFF 08.08.2019, 20:44 (odpowiedź do eee)
Oni toczyli pianę ona z nimi ale zmądrzała. Gdy nie popierała tego co oni chcą sałata się niewygodna i trzeba ją usunąć. A tu Bomba. Nie udało się .
mietek
mietek 18.05.2019, 22:34
Biedna ta nasza pani Starosta i taka naiwna, nawet nie wie, że od pierwszego dnia wyboru jest marionetką w rękach pani Szewczun. Celowo wybrano panią Celmer żeby mieć pretekst do odwołania i w konsekwencji realizacji swojego już dawno ustalonego scenariusza. Niespodziewanie w głosowaniu coś nie "pykło" i kompromitacja na cały kraj. Pamiętajcie "drodzy" PIS-owcy kij ma dwa końce.
senator
senator 19.05.2019, 09:25 (odpowiedź do mietek)
Masz racę Mietek - pani Sz. ma ambicję rządzić powiatem. Wszystkie posunięcia personalne miały na celu skierowanie strumienia pieniędzy, zarówno z góry, jak i z powiatu w kierunku miasta Dz., aby plebsowi pokazać jak miasto kwitnie pod rządami Sz. i mieć gwarancję jak najdłuższych rządów. A swoją drogą takich układów, manipulowania i rozgrywek politycznych to chyba dawno nie było w radzie. Gdzie tu jest powiat i jego mieszkańcy ? Przecież oni rozwalą powiat. Przydałby się jakiś sekretarz partii, jak za komuny i zrobił z tym porządek
ula
ula 21.05.2019, 21:54 (odpowiedź do senator)
Jak patrzę na te szacowne nazwiska które dały się skołtunić pani joli to bierze mnie odraza . Co musiała obiecać w zamian lojalności w tej pseudokoalicji , najbardziej żal mi Stawnego, Butkiewicza no i Skolimowskiej , mogło by się wydawać ludziom o ugruntowanej wiedzy i pozycji w środowisku .Obezwładniający kończyny i rozum urok pani joli zrobił swoje i w ciemno wzięli jej chłopa na wice- .. . Teraz znaleźli się w potrzasku własnych sideł bo , ani Starosty odwołać , ani członków zarządu poprzeć, ani Przewodniczącą utrzymać na stołku . Wszystko grozi ogromnym blamażem i wstydem. A wystarczyło być przyzwoitym !!!!!!!!
Ktos
Ktos 03.06.2019, 15:21 (odpowiedź do ula)
Pani Skol.... A to dobre,, o ugruntowanej.. "żart ta pani jest tak słaba tak mizerna bycie w radzie to jej hobby sero merytoryki raz z jednej strony raz z drugiej stołu i wszędzie jej dobrze kto głosuje na takich radnych
RMS
RMS 18.05.2019, 20:19
przykro sie patrzy jak koalicja się kompromituje. najwidoczniej stare wygi z opozycji rozegrały was jak dzieci. macie większość, mimo to nie udało sie odwołać starosty którego sami wcześniej, ku wielkiej swojej uciesze, powołaliście. jak teraz macie zamiar rządzić? fochami się najwidoczniej nie da ;) 3 wnoiski o odwołania w 100% zasadne i oby przeszły. liczę, że jeszcze jakoś się uda tą kadencję dokończyć z "jakimś" efektem dla powiatu, czyli nas.
Jan
Jan 18.05.2019, 15:39
No cóż napiszę krótko porażka wielka starosta gruba i brzydka
Struś
Struś 19.05.2019, 09:17 (odpowiedź do Jan)
A Ty jesteś taki brzydki że nawet kot zaczął wymiotować gdy wypuszczono Ciebie przy porodzie
Jola
Jola 19.05.2019, 10:43 (odpowiedź do Struś )
Pusta PGR przecież w szkole wszystko zaliczyła po raz drugi ,nauczyciele sporo powiedzieli. Pusta jak pustak
qwer
qwer 18.05.2019, 14:27
wiec mamy dalej totalnego buraka na stanowisku starosty w dodatku wybranego kuchennymi drzwiami
RomekAtomek
RomekAtomek 19.05.2019, 09:21 (odpowiedź do qwer)
Tak mówią o tobie i o twojej rodzinie patologia... buraka to mamy radnego Pana. P który nie potrafi przeczytać oświadczenia porażka
darek
darek 18.05.2019, 21:36 (odpowiedź do qwer)
Buraki wybrały buraka i buraki nie mogą odwołać buraka , więc pytanie kto jest większym burakiem?
Box
Box 18.05.2019, 15:19 (odpowiedź do qwer)
Przynajmniej jakimiś drzwiami. Bo za pierwszym razem to z Kaziem spadli jak grom z jasnego nieba.
box2
box2 19.05.2019, 00:09 (odpowiedź do Box)
Kaziu by się nie zmieścił przez tylne drzwi , stąd jego lądowanie ze spadochronem.
popędzili?
popędzili? 18.05.2019, 12:33
Mietek jak to się stało?
Marian
Marian 18.05.2019, 09:30
Do wszystkich co tak jadą na starostę Celmer. Pani Frączek w ostatnim Dzienniku Bałtyckim Powiśle wyraziła się jasno kto miałby zastąpić Sylwie Celmer, a mianowicie Adam Krupa... Czy ktoś zdrowo myślący na pewno uważa, że byłby to lepszy wybór? Z dwojga złego to wolę już Celmer. Tylko jest mały problem ona się Was nie słucha wiec jachcie ie odwołać! Olecam wywiad zFraczek wiele się można dowiedzieć o przyczynach tego wniosku...
wasza fanka, dziś rozczarowana
wasza fanka, dziś rozczarowana 18.05.2019, 09:08
Radni opozycji nie zostawili suchej nitki na staroście ,jasno wyrazili się co do jej kompetencji ,postawy,wiedzy ,braku umiejętności pracy z ludźmi .Zabrakło jednego głosu do odwołania ,sytuacja naprawdę niecodzienna .Dziwne że nie ma tam nikogo kto by to wszystko zaczął ,naprawiać nawet po tych wszystkich kalumniach ,kochani usiądźcie ,zastanówcie się ,wyciszcie i zacznijcie racjonalnie myśleć nie kupczcie jeden z drugim .Radni kupczą z radnymi przeciw staroście starosta przeciw radnym opamiętajcie się .Ludzie nie takie sobie rzeczy wybaczali ,wszyscy błądzimy, ale nigdy nie jest za późno .Chwała temu kto pierwszy rękę wyciągnie ,Liczę na waszą mądrość Pani Starosto ,panowie Radni pomyślcie o mieszkańcach ,sztumskiej prawicy, zróbcie to dla nas .
CHLEWMISTRZ
CHLEWMISTRZ 18.05.2019, 08:30
Połamali was i to strasznie, wina radnych że tak wybrali .Wylanie taki pomyj publicznie na radnych przez starostę pokazało że to osoba amoralna i aspołeczna ,najgorszy sort .Sztumska polityka nie była ostatnimi czasy pozbawiona tego typu chwytów wobec burmistrza .Możemy być pewnie że tym wszystkim sterowała pani pegieruska która sprzedała by ojca i matę a co dopiero kolegów.
Marta
Marta 18.05.2019, 14:53 (odpowiedź do CHLEWMISTRZ)
Gościu od mamy i taty to trzy kroki w bok to że ty podchodzisz z patologii nie znaczy że wszyscy
tomek
tomek 18.05.2019, 13:30 (odpowiedź do CHLEWMISTRZ)
Mam wrażenie że ktoś inny próbował kogoś sprzedać .
Dla dobra Powiatu należało by wrócić do punktu wyjścia i wybrać jeszcze raz Starostę i zarząd i już bez udziału spadochroniarzy . Układ Dzierzgoński się wypalił i zostało to co najgorsze czyli ZAWIŚĆ , szykuje się sytuacja podobna do tej z Dzierzgonia za poprzednich wyborów , przegrani robili wszystko co możliwe , aby upokorzyć Domańską i sprawić , aby nic się nie udało .
Teraz ten sam los czeka Panią Starostę . Nieważne dobro Powiatu , ważne dobro własne i swojej świty.
Justyna
Justyna 18.05.2019, 08:13
Masakra niech ten pedziwilk nauczy sie czytać a nie bełkocze i sepleni. Ludzie kogo wy wybraliście ? Nawet przeczytać z kartki nie potrafi a co dopiero jak ma sie wypowiedzieć ?! Masakra jaki poziom szkoły podstawowej.
rozbawiony
rozbawiony 19.05.2019, 20:48 (odpowiedź do Justyna)
Napisał bzdety i bzdury przez gardło nie chciały mu przejść ha, ha ....
Oponiarz
Oponiarz 18.05.2019, 08:27 (odpowiedź do Justyna)
Straszny prostak a w szkole miał problemy? Zapytajcie sie jaka szkole skończył :)
funia
funia 18.05.2019, 06:44
Nie strój jest tu ważny a raczej mieszkańcy ,jak po takim poparciu starosta ma nami rządzić gdzie jest odpowiedzialność ? Utrzymanie stanowiska dla własnej korzyści ,czy tylko o to chodzi naszemu staroście ?Jak ma zamiar dalej pracować ,co z zarzutami ustawiania konkursów ? To jest ta nowoczesna administracja?dowiadujemy się że sekretarka miała dostęp do danych osobowych ,nie będąc zatrudniona ,chciałabym usłyszeć wyjaśnienia tych spraw
Sara
Sara 18.05.2019, 07:04 (odpowiedź do funia)
Jeśli ktoś coś ustawił to Kazika jako wice starostę. I popieram opozycję aby odwołać przewodnicząca, wice starostę i członka zarządu. To nie jest prywatny folwark. Mieliście pracować a nie igrzyska urządzać. Mam nadzieję że reszta radnych się opamięta i poprze ten wniosek nie patrząc na polityczne ukladanki!
Esteta
Esteta 18.05.2019, 06:02
Mym skromnym zdaniem strój w suknie niemalże balowe dwóch pań radnych jest nieadekwatny dla powagi sesji rady powiatu. To nie pokaz mody drogie panie (nieudany zresztą).
llllllllllllll
llllllllllllll 18.05.2019, 05:19
To że ktoś wybrał panią Starostę nie znaczy że ma tkwić w błędzie ,starosta z 4 głosami poparcia i to tylko po to żeby na jakiś czas zblokować radę aż wyłoni się nowa większość ,a wyłoni się i to bardzo szybko.Taka sytuacja nie napawa optymizmem a starosta nie ma powodu do triumfu ,a raczej wstydu ze dopuściła do takiej sytuacji , wszyscy nie zostawili na niej suchej nitki.Sam fakt że ktoś zmienia barwy polityczne dla fotela obrazuje z jaka osobą mamy do czynienia .
Krzesło
Krzesło 18.05.2019, 05:49 (odpowiedź do llllllllllllll)
A ostatnie zdania dotyczyły Kubik Sylwii? Bo chyba ona zmieniła barwy dla fotela...tak coś kojarzę.
Oślica
Oślica 18.05.2019, 06:01 (odpowiedź do Krzesło)
Nie Sylwii Celmer. Sztumski Kameleon
Karolina
Karolina 18.05.2019, 04:20
To jak się wypowiedział Pan PEDZIWILK na koniec z pełną obraza arogancją pełna nienawiści do Pani starosty pokazuje jak radny jest jest fałszywy wredny i tylko potrafi wchodzić chłopca Państwu K. w tyłek od dziś to pan wazelina ... ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYL ZAPOMNIAŁ ZE WYBRAL P STAROSTE ??? TERAZ ZLA PANI ??? PEDZIWILK ZAPOMNIAŁ I WSZYSTKIM BOG SPRAWIEDLIWY PAMIETAJ ZE NIE WOESZ CO CIE JUTRO SPOTKA ?? DZIĘKOWAĆ TRZRBA AA TO ZE JEST CHOCIAZ JEDNA SPRAWNA CZĘŚĆ....
Sąsiadka
Sąsiadka 19.05.2019, 11:52 (odpowiedź do Karolina)
Celmer pamietaj BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.Pokazałaś prawdziwe oblicze jestem ciekaw jak to się ma do twojego pełnienia warty przy grobie pańskim.
Pamiętaj jesteś tylko wytworem marketingowym i to bardzo bardzo marnym
No cóż Lechu T. miał rację jak i ksiądz w kazaniu przed wyborami.
Znajoma
Znajoma 19.05.2019, 10:49 (odpowiedź do Karolina)
Sylwia twoja wypowiedź jest żenująca mam nadzieję że osiągniesz dno i wtedy zobaczysz ilu masz przyjaciół wokół siebie.
Obyś nigdy nie doświadczyła tego co doświadczył Zbyszek.
postronna
postronna 19.05.2019, 20:45 (odpowiedź do Znajoma)
Do znajomej ????? Się katoliczka znalazła pamiętaj " nie czyń nikomu co tobie nie miłe" -
Gość
Gość 17.05.2019, 21:44
Czy tylko ja mam poczucie, że w tej radzie nie ma żadnego pomysłu na rządzenie i że wszyscy swój kręgosłup moralny zostawili no jeśli go mieli gdzieś daleko tu każdy z każdym się układa i każdemu robi pod górę. To jest żart droga Rado. Mali politycy w małej polityce a ambicje..... Zart
sztumiak
sztumiak 17.05.2019, 21:38
Kukła zmieniła teatr
Tomek
Tomek 17.05.2019, 21:31
Najbardziej przykre jest tzw. przeciąganie na drugą stronę , kupczenie stanowiskami członka zarządu powoduje zwłaszcza u nauczycieli wilczy apetyt na kasę . Przykre to , ale niestety pazerność tej nacji nie zna granic i za parę złotych skłonni są sprzedać swoją matkę. Autorytet nauczyciele ponownie sięgnął bruku .
Kukurydza
Kukurydza 17.05.2019, 20:38
Cieszą się ale ona nie wie że przegrała, wydymają ją jeszcze szybciej niż to zrobili pisiory. ŻAL, tym razem to będziesz stracona.
Taki
Taki 17.05.2019, 21:33 (odpowiedź do Kukurydza)
Wydymac to można takich osobników jak Ty jesteś płytki płytka wypowiadając się w ten sposób
Inna sekretarka
Inna sekretarka 17.05.2019, 19:55
Wszystkie "tylko " sekretarki łączcie sie. Niech "tylko" radny, bezradny bedzie. I niech nie odbiera tego jako mobbing. A Starosta jest nasz Powiatu Sztumskiego. Pozdrawiam.
Strażak
Strażak 17.05.2019, 20:30 (odpowiedź do Inna sekretarka)
Widzę że wygrała ale tylko ma za sobą 4 radnych, a potrzeba 9 do rządzenia . Łatwo nie będzie miała. Ale też nie jest bez winy, nawet tzw. opozycja powiedziała że jest bez kompetencji. DNO