Wydanie nr 136/2022, Poniedziałek 16.05.2022
imieniny: pokaż (13 imiona)Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

PIJANY POLICJANT Z MALBORKA ARTUR A. ZŁAPANY PO POŚCIGU. ZOSTANIE WYRZUCONY ZE SŁUŻBY - 01.01.2014

Pierwszego stycznia w godzinach wieczornych policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali po pościgu kierowcę samochodu marki Volkswagen Golf.

Informacji udziala nam Katarzyna Marczyk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Malborku, a także Lech Tymiński, Prokurator Rejonowy w Malborku. 

Tę informacje uzyskaliśmy dzięki Gorącej Linii TVRegionalna24.pl , na której czekamy na Twój sygnał 24 godziny na dobę! 

CZEKAMY NA PAŃSTWA KOMENTARZE W TEJ SPRAWIE.

Krzysztof Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (48)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
bond07
bond07 22.06.2014, 18:51
Sytuacja lubi się powtarzać jest następny Shumacher z Malborka, urządził sobie rajd 19.06, i wylądował
xxl
xxl 26.05.2014, 11:34
pewnie znasz go dobrze i sam tak samo robisz a nawet jesteś pałą bo wy wszyscy jesteście siebie winni pijecie po działkach a na drugi dzień idziecie do roboty malborska policja jesteście śmieszni.
chwdp
chwdp 16.05.2014, 10:59
Chwali się po mieście że chu** mu zrobią i że już się prawie wywinął. Ciekawe co na to Komendant, pewnie nic bo każdy wie że po browarach rowerem śmiga i dalej nikt z tym nic nie robi :/
pan zagadka
pan zagadka 29.01.2014, 14:56
Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa w tym momencie???
Bo z tego co słyszałem to sprawa ma być przeniesiona do prokuratury w Tczewie?!?!
Możesz redakcja zadziałała w tym temacie to wszyscy się dowiemy JAK JEST :)
nieznacie
nieznacie 28.01.2014, 21:59
kolezanko, zdarzało sie albo i się nie zdarzało, ale to jest policjant, czyli powienien byc odpowiedzialnym człowiekiem, który daje przykład mieszkańcom miasta.
koleżanka
koleżanka 11.01.2014, 14:14
wszyscy tacy mądrzy, a nawet ujawnić się nie potraficie jak to mówią : cwaniak w necie, piz.. w świecie. może powiecie, że nikomu z Was nie zdarzyło się jeździć po alkoholu ? hahaha śmiech na sali :)
lll
lll 08.01.2014, 14:57
To bardzo zły człowiek, nigdy nie powinien zostać policjantem. Mam nadzieję, że odpowie za swoje czyny.
adi
adi 06.01.2014, 13:29
Był ciasteczkowy Artur,byl policjant Artur,a teraz bedzie budowlany Artii,Artur podaj cegłe Artur bo cię jebn..i można piććć
kaśka
kaśka 06.01.2014, 10:13
Postrach tylko i wyłącznie swoją głupotą, za którą zapłacił z tego co mi wiadomo zwolnieniem dyscyplinarnym.
krzyżak
krzyżak 06.01.2014, 00:11
Troche mnie nie bylo:/.coooooo za arturro postrach sial na dzielniach
misia
misia 05.01.2014, 23:49
Czy mowa o arturku ktory bulki rozwoził??
robo
robo 05.01.2014, 23:09
Inicjały tego pana ciekawe :)
temu panu dziękujemy
temu panu dziękujemy 05.01.2014, 10:16
Pewność siebie, cwaniactwo, oszustwo, ubliżanie, wyśmiewanie, kłamstwa - szybko go zgubiło!
A jeszcze niedawno wypisywał jakich to on znajomości nie ma i świetnych kolegów - rzeczywiście koledzy na medal wreszcie zrobili z z tobą porządek nasz bohaterze butelkowy!
asasa
asasa 05.01.2014, 01:41
nic mu nie zobią,ewentualnie przeniosą w inne miejsce,w nowym stawie jeden z policjantów zabił człowieka i nic mu nie zrobili tylko przeniesli do malborka
hwdp
hwdp 04.01.2014, 20:38
Już tam w pierdlu na ciebie czekają hehe
kolejny kolega
kolejny kolega 04.01.2014, 20:36
Jaka wymowna cisza ze strony pana A. , aż dziwne... a tak pięknie pisał na znanym wszystkim niejakim facebook-u- zapewne Pan Komendant musiał zadzwonić i zakazać naszej inteligencji wypowiadania się na ten temat, bo niestety, ale sam by na to nie wpadł - jełop jeden!
nie-kolega
nie-kolega 04.01.2014, 16:46
Nagrodę mu!! Pracownik miesiąca 01.01.2014 i już zgarnął nagrodę :P :D 0,7 dla niego :) i wygodne buty do chodzenia bo za kółko już niech nie wsiada!!
nokoment
nokoment 04.01.2014, 16:00
A pierwsze co to dzwonisz na Polską policję
najlepszy kumpel
najlepszy kumpel 04.01.2014, 14:35
co to za policjant: jeździ po pijaku i to nie pierwszy raz, terroryzuje najbliższą rodzinę (żonę dziecko i psa, damski bokser (chwalił się że wie jak bić żeby nie było widać), nie stosuje się do przepisów ruchu drogowego (po mieście jeździ 100 i więcej km/h, staje na zakazie itd). Ale w końcu szeregi policji powoli są oczyszczane (wyrwą chwasta) z tym jego małym korzonkiem. Powinien dostać takiego kopa od tych którym zrobił pod górę, że do końca życia nie przestanie siesiesiesiesiesiesię jąjąjąjąjąkaććććććć.
on
on 04.01.2014, 14:12
Po po po polecie mu. Agent specjalny 0,7%
on
on 04.01.2014, 14:12
Po po po polecie mu. Agent specjalny 0,7%
ooo
ooo 04.01.2014, 12:46
haha i co arturku .?dobrze ci teraz lepiej nie pokazuj sie na oczy ludziom którym zrobiłeś na przekór jest stracony ;D
hary
hary 04.01.2014, 12:16
Hahaha wkoncu downa zlapali arturo g.n.ido i co teraz żałosny typek
Login12
Login12 04.01.2014, 11:49
I to jest nasza Polska policja ...
zizi
zizi 04.01.2014, 09:55
"na piechotę za pasy...?" - to jest nic, wielokrotnie stwierdzał, że tylko czeka, aby brać łapówki zamiast wlepiać mandaty. Jeszcze pajacuje na fejsie - niewiniątko - żenada!!! szkoda, że tak późno to się stało, no ale lepiej późno niż ..... strażnik teksasu kuźwa siebie nie upilnuje, a ludzi chce. A koledzy jak to koledzy skoro jest ich 250000000, to teraz szukaj igły w stogu siana ;-) Mamy nadzieję, że sprawa zakończy się tym, co podane jest w materiale filmowym, bo niektórzy twierdzą, że tv kłamie - lecz nie sądzę aby Prokurator rzucał słowa na wiatr i to publicznie.
cenzor
cenzor 04.01.2014, 00:32
i bardzo dobrze ze koledzy z roboty zadzwonili ze jedzie najeb... tak to powinno być a nie non stop zamiatanie pod dywan, moze w policji tez powinno sie rano w poniedziałek powinno badać sie wszystkich alkomatem
qwwwq
qwwwq 03.01.2014, 23:38
na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze
kllawisz
kllawisz 03.01.2014, 23:35
do roboty jadę kochana do roboty. czy to prawda, że glina jechała na otwarcie nowego komisariatu do Nowego Stawu czy już może z...
hahaha
hahaha 03.01.2014, 23:25
W Polsce dopuszczalne jest 0,2 promila on miał 0,7 "i nie był pijany" śmiech na sali :D
zyczliwy kolega
zyczliwy kolega 03.01.2014, 23:24
to trzeba byc niespelna rozumu!!! jeszcze sie tu tlumaczyc chce , to co pani rzecznik klamie ? przeciez polowa miasta wie , ze ten pan lubi pic i prowadzi pod wplywem . Powinno sie go surowo i przykladnie ukarac

XXX
XXX 03.01.2014, 23:06
Trafiła kosa na kamień i dobrze nie żałować ....
XXX
XXX 03.01.2014, 23:03
na każdego cwaniaka przyjdzie pora, niech się teraz zemszczą wszyscy którym tak pod górkę robił skur...
XXX
XXX 03.01.2014, 22:56
za te słowa powinna być duża nagroda!!!
CBA
CBA 03.01.2014, 20:54
Pan Artur A. w mlodosci ........................
uzytkownik drog publicznych
uzytkownik drog publicznych 03.01.2014, 20:29
przypomnialo mi sie
cytat mego frienda: on jeszcze na piechote za pasy łapał :D

obywatel
obywatel 03.01.2014, 20:19
Dostanie taki oszołom pałe i pistolet i myśli, że mu wszystko wolno. Ganiał dzieci co strzelały petardami radiowozem (brak słów)
pan zagadka
pan zagadka 03.01.2014, 20:12
Nie ma usprawiedliwienie dla pijanego biorac za przyklad tragedie w Kamieniu Pomorskim wiec po co to bicie piany???? Inna sprawa ze wiele osob mu 'dobrze' zyczylo.
xx
xx 03.01.2014, 19:55
Pisze pan Artur pani na fb masz racje tylko trzeba by było być pijanym a ja niestety nie bylem ale to moja sprawa i prokuratury a nie was wszystkich porozmawiamy po wyjaśnieniu sprawy
marush
marush 03.01.2014, 19:36
Nie dzielcie skóry na niedzwiedziu bo kij ma zawsze dwa konce..
jedrulek
jedrulek 03.01.2014, 19:20
W tym momencie nieważne czy był lubiany czy nie. Był pod wpływem alkoholu uciekał jeszcze co mogło spowodować wiele nieprzewidzianych sytuacji. Na szczęście nic nikomu się nie stało a ukarany powinien być i to przykładnie.
Jan
Jan 03.01.2014, 19:00
podac jego imie i nazwisko do publicznej wiadomosci
ZaczarowanaKraina
ZaczarowanaKraina 03.01.2014, 18:55
!!! ;) wszystkim pod górkę robił, a teraz sam przed sądem stanie !!!
kama
kama 03.01.2014, 18:16
wszystkim pijanym kierowcą powinni dać maxymalne kary!!!ciekawe kiedy który policjant bedzie następny??a są tacy w mk
xD
xD 03.01.2014, 18:14
hahahah no trudno !
pablo
pablo 03.01.2014, 18:03
buhaha,taki cwaniak rok czasu w policji gnoił ludzi,teraz ludzie ciebie zniszczą, hhahahaa
barakuda