Wydanie nr 136/2022, Poniedziałek 16.05.2022
imieniny: pokaż (13 imiona)Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"GRAFFICIARZE" STANĄ PRZED SĄDEM W MALBORKU? - 26.11.2013

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kontur
Kontur 07.09.2014, 14:01
Jest tylu urzędasów to pędzle i farbę w dłoń i do dzieła nieroby stękające
Graffiti ♥
Graffiti ♥ 15.02.2014, 04:52
Na samym końcu pokazany jest zielony napis REM. Całkiem ostatnia praca pokazana w materiale. Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie w Mk znajduje się to graffiti?

W temacie - co nazywamy bohomazami a co graffiti? Jeśli mam wybrać szare mury na Żelaznej albo szary filar mostu nad Nogatem, a dwie GENIALNE prace to wolę opcję numer dwa. Poza tym, na obie prace twórcy mieli pozwolenie więc to już w ogóle inna para kaloszy. Jasne, że jakiś głupi napis na nowo wyremontowanym budynku razi po oczach i oczywiste, że takie 'maziaje' to wandalizm, ale nie można tak uogólniać. Mamy w Malborku kilka niezłych prac, graffiti też jest sztuką. Nie każdemu musi się podobać, tak jak każda inna forma, ale nie jest to powód aby ją tępić. W naszym mieście mamy kilkadziesiąt tysięcy ludzi i wśród nich jest grupa, której pasją jest graffiti więc czy grzechem byłoby dać im miejsca gdzie mogliby się realizować i nasze miasto byłoby dodatkowo mniej szare? :)
LisekOGK
LisekOGK 14.01.2014, 19:48
tylko wyłapywać takich
gość
gość 02.01.2014, 18:21
kał
zenon
zenon 02.12.2013, 13:36
mi osobiście bardzo podoba sie wystrój klatki na ulicy kościuszki zaraz przy hotelu tej żółtej miedzy bankiem i apteką same drzwi już zapraszają do powrotu do systemu totaltarnego i w środku witają nas antysemickie grafiti czy jak to zwal pieknie nasze cudowne centrum wita gosci czy to z polski czy z zagranicy niby na klatke nietrzeba wchodzić aczkolwiek na drzwiach od strony miasta nieda sie niezauwazyc malunkow niewspominajac juz ze od strony lotos ta wneka rzuca sie bardzo w oczy przykre jest to ze nikt niezauwaza lub poprostu niechce widziec w jaki sposób nasze miasto wita gości a ktoś kto malował te piekne malunki chyba niewie że żyje w polsce i malowanie tych bzdur to zwykły debilizm obrażających nas polaków jak i mieszkańców tego miasta
ryszard
ryszard 27.11.2013, 23:23
Dobrze gada, polać mu :D
Gość
Gość 27.11.2013, 13:37
pokazujecie same bohomazy które nie sa graffiti tylko ślimaczkami namalowanymi przez dzieciaków z farbą w ręku, na dodatek jedyne graffiti jakie pokazaliście na foto nr 1 to legalne graffiti. poprawcie swój błąd.
WzM
WzM 27.11.2013, 08:49
Popieram. STOP dla wandalizmu i niszczeniu estetyki miasta. Czas już z tym skończy.
Mieszkaniec 2
Mieszkaniec 2 27.11.2013, 06:33
Jakimi artystami? Komu to sie podoba? Kolego puknij sie w glowe. Trzeba miec nierowno pod sufitem zeby te bohomazy sie komus podobaly! Miasto probuje cos zrobic odnowic jakies elewacje, a jest to sukcesywnie niszczone!
ziomeqiu
ziomeqiu 26.11.2013, 22:40
Dobre style nie żadne bohomazy, powinni robić to co lubia i to co ich kreci, i nie powinni byc za to karani. Nie ktorych kreci grafitti i jest to wporzadku, a jezeli przeszkadza to miastu to niech zrobia w tym pieprzonym malborku legalne sciany do malowania
sprawiedliwy
sprawiedliwy 26.11.2013, 19:31
jeżeli wpisy pseudo artystyczne są takie same jak na odremontowanym murem cukrowni to jednego maja już na widelcu. Dowalić mu za wszystko !
frank
frank 26.11.2013, 18:33
jak złapią małolata powinni wysmarować mu tak mieszkanko ciekawe co na to wtedy jego rodzice byłby dopiero krzyk - jak to niszczą nam dom
git
git 26.11.2013, 18:23
Zróbcie dla nich konkretne miejsca, ściany gdzie będą mogli to robić legalnie... POLICJA potrafi tylko wpierd**** mandaty , zrobilibyście coś dla dobra ludzi a nie podchodzicie od dupy strony
hehe
hehe 26.11.2013, 17:40
co drugie zdjęcie to susi ale spoko XD
Anonim
Anonim 26.11.2013, 17:14
Pół biedy gdyby to jakoś wyglądało , a to jest najzwyklejsze gówno ...
Pozdro dla tego co skaleczył sztuke ...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.11.2013, 17:14
Jak widać mieszkańcom miasta się to podoba i nie wiadomo dlaczego miasto uznaje za słuszne walkę z ulicznymi artystami.
GOŚĆ
GOŚĆ 26.11.2013, 17:12
1 Grafika przedstawiająca twarz jest grafiką namalowaną na życzenie właściciela Margrafu. Jeśli SM jest taka mądra to niech zrobi rozeznanie co gdzie i jak, a nie na p....ę wszystko. Pozdrawiam
gość
gość 26.11.2013, 16:12
Foto płapki.... ściągają z ludzi kasę, na jakieś gó*no ktore nawet nie pomoże... fajnie mamy te płapki, ale co z tego jak i tak nikt z tym nic nie zrobi. [przykład] Pl.Słowiański Kamera Obok Kamery na Baszcie i na skrzyżowaniu obok i co to dało? Skoro kiosk który tam stoi jest cały wymalowany razem z ławkami :) Artykuł napisany jest tak jak by już ich dorwano.. i mieli odpowiadać.. przed sądem, a z filmu wynika że po prostu wypowiedziało się kilka oso na temat graffiti w Malborku -.- !
danka
danka 26.11.2013, 15:56
dowalić gówniarzom konkretne kary finansowe to może zrozumieją