Wydanie nr 334/2022, Środa 30.11.2022
imieniny: pokaż (7 imion)Zbysława, Andrzej, Justyna, Konstancjusz, Maura, Tadea, Kutbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Staropolskie Kolędowanie” w Starym Polu.

„Staropolskie Kolędowanie” w Starym Polu. fot. facebook Gmina Stare Pole
Wójt Gminy Stare Pole oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców Gminy Stare Pole na niezwykły koncert pod nazwą „Staropolskie Kolędowanie”.

Tegoroczny koncert będzie doskonałą okazją do uczczenia Wielkiego Jubileuszu 700 – lecia Parafii pw. św. Barbary w Krzyżanowie. Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia 2019 roku (piątek) o godzinie 18:00 w sali widowiskowej GOKiS w Starym Polu.

Drodzy Państwo! Już po raz kolejny ze sceny Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starym Polu zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu mieszkańców naszej gminy, zatem serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych o zgłaszanie chęci zaśpiewania rodzinnie, w duecie lub solo wybranej przez siebie kolędy podczas koncertu. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 12 stycznia 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy również każdego muzykującego mieszkańca naszej gminy, wraz ze swoim instrumentem do wspólnego wykonania kolędy. Orkiestra stworzona specjalnie na tę okazję tradycyjnie wykona kolędę pt. „Wśród nocnej ciszy” (tonacja C-dur).

Próba chętnych osób grających na instrumentach odbędzie się w dniu kolędowania czyli 18 stycznia o godz. 17:00 w sali widowiskowej GOKiS.

 

informacja:

facebook Gmina Stare Pole

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.