Wydanie nr 213/2021, Niedziela 1.08.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zwariowane stroje, wspólny bieg i charytatywna pomoc. IX edycja Sylwestrowego Biegu i Marszu Nordic Walking w Malborku

Wszystkie związane ze sportem osoby w naszym mieście są już przyzwyczajone do biegowych rywalizacji. W końcu w Malborku z roku na rok organizowanych jest coraz więcej wydarzeń sportowych, na które zapisuje się coraz większa grupa ludzi.

W sobotę nie liczyło się jednak to, kto zajmie jakie miejsce. Najważniejsze było pożegnanie kończącego się roku w pozytywnej atmosferze. Sylwestrowe biegi organizowane przez Grupę Malbork przez lata zgromadziły spore grono sympatyków, którzy zaskakiwali najróżniejszymi przebraniami. W tegorocznej edycji biegali i maszerowali m.in. czołg Rudy 102, pacjent z kroplówką, banan czy też superbohaterowie znani z amerykańskich komiksów. Gdy wszyscy dotarli już na metę, każdy mógł liczyć na poczęstunek, a także lampkę szampana, przy której można było sobie złożyć noworoczne życzenia.

 

Bardzo ważnym elementem całej imprezy była zbiórka pieniędzy organizowana na rzecz małej Hani, która walczy z nowotworem. Zebrani ludzie mogli wrzucać datki do puszki, wylicytować obraz, bądź też wpisać się do księgi, w której przesłać można było słowa wsparcia dla Hani.

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.