Wydanie nr 136/2022, Poniedziałek 16.05.2022
imieniny: pokaż (13 imiona)Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon, Honorat, Jędrzej, Jan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

CZY SPRAWCĄ POSZARPANIA STRAŻNIKA MIEJSKIEGO JEST DYREKTOR JEDNEJ Z MALBORSKICH SZKÓŁ ? 05.11.2013

  • Wydanie nr 136/2022
  • 5 listopada 2013, 11:55
  • Interwencje TV
  • 21 komentarzy
CZY SPRAWCĄ POSZARPANIA STRAŻNIKA MIEJSKIEGO JEST DYREKTOR JEDNEJ Z MALBORSKICH SZKÓŁ ? 05.11.2013 fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

Otrzymaliśmy informację, że 22 czerwca br. przy ulicy Bema w Malborku miało dojść do znieważenia i poszarpania strażnika miejskiego. Funkcjonariusz przyjechał na miejsce po wezwaniu mieszkańców. Interwencja dotyczyła nieprawidłowo zaparkowanych aut.

Strażnik nie wypisał mandatów, a tylko pouczenia. Nie spodobało się to właścicielom pojazdów, którzy jednoznacznie wyrazili swoje oburzenie. Strażnik miał zostać znieważony i poszarpany.

Dziwne w całej sprawie jest to, że postępowanie prowadzone jest tak długo. Do dzisiaj nie postawiono nikomu zarzutów w tej sprawie. Prokuratura ma także wątpliwości, czy zajście wyczerpuje znamiona znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza na służbie. Postępowanie jest prowadzone w sprawie, a nie przeciwko komuś.

 

Zachęcamy do komentowania tej sprawy pod materiałem wideo.

GORĄCA LINIA TV
883 100 011

CZEKAMY NA TWÓJ SYGNAŁ 24/h!

redakcja@tvmalbork.pl

 

Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Interwencje TV


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
hanka
hanka 25.02.2014, 01:49
pan ze zdjęcia po lewej również w innych miejscach również nie potrafi się zachować np w sklepie typ pan świata, osoba głośna, arogancka, nie wiem jakiej kultury osobistej może nauczyć dzieci,
kowal
kowal 23.02.2014, 16:49
zabronione to nie jest..:D
Kubuś
Kubuś 23.11.2013, 14:12
i po co się wypowiadacie i koentujecie, jak nie macie pojęcia, jak to wyglądało?
Znależli się, Cwaniaki od osądzania, hihi.
Małomiasteczkowe kołtuny, zajać sie swoimi sprawami!
podatnik
podatnik 07.11.2013, 12:11
Szacunek należy się każdemu, a pan dyrektor powinien dawać przykład, jak się właściwie zachować.Czasami trzeba głowę posypać popiołem, a jako były organista powinien znać ten gest.Jeżeli woda sodowa uderzyła do głowy to jest to nieodpowiedni człowiek na stanowisku,które zajmuje.Dodajmy,ze jest wychowawca młodzieży...
KL
KL 06.11.2013, 23:34
cioty to osoby co tam były straznik jeden a ich kilku a pouczenie to nie mandat najpierw sie patrzy co to a potem sie sra jesli cos nie odpowiada
KL
KL 06.11.2013, 23:31
najlepszy straznik w mk spokojny opanowany ma ulgowe podejscie do ludzi
osoby z bema to jak widac burda jak nic gamonie robia z siebie kozaków przed kolegami
ciekawska
ciekawska 06.11.2013, 19:17
a co na to przełożony Pana Dyrektora?????????????????
autor
autor 06.11.2013, 07:06
Ten strażnik to akurat jeden z bardziej wyrozumiałych strażników miejskich
Wiesia
Wiesia 05.11.2013, 23:03
Jacusiu a mamusia pozwoliła klikać na komputerku ?
Helsinki
Helsinki 05.11.2013, 22:11
Pan Dyrektor jak z koziej dup* trąba
krzysztof_wąsowicz
Krzysiek 05.11.2013, 22:01
A pomyśleć, że zaczęło się od złego zaparkowania
autor
autor 05.11.2013, 21:27
"Nie wystawiał mandatów", ale jednocześnie "... postanowili pouczyć wystawiającego mandaty" - pełna profeska. Iście wielki skandal, nie ma co.
Piotr Wąsowicz TvMalbork
Piotr Wąsowicz TvMalbork 05.11.2013, 19:33
dobrze, że odnajdują się świadkowie. Mamy nadzieję, że jutro Prokuratura poprosi nas o o adres IP z którego zostało wysłany komentarz " Ha akurat też tam byłem i nikt nikogo nie szarpał tylko każdy wyrażał swoje zdanie... a, że strażnik był ciota to się poskarżył do prokuratury i tyle..." i sprawa w końcu się wyjaśni
sprzątaczka
sprzątaczka 05.11.2013, 19:07
DO PROKURATURY: to jak to jest jedną sprawę da się załatwić w jeden dzień a tu leci 5-ąty miesiąc???? czyżby działał "mechanizm zamiatania pod dywan" ???
ja
ja 05.11.2013, 18:45
Ha akurat też tam byłem i nikt nikogo nie szarpał tylko każdy wyrażał swoje zdanie... a, że strażnik był ciota to się poskarżył do prokuratury i tyle...
strong man
strong man 05.11.2013, 18:35
co to za strażnik że się tak dał, trzeba było palnąć pałą i by się uspokoił
Ryszard
Ryszard 05.11.2013, 17:21
Co to za chodzenie parkingi i drogi sa dla samochodów a nie pieszaków,którzy zamiast kupic sobie porzadne auto chleją i narzekaja na cały swiat.
TY
TY 05.11.2013, 17:12
wszyscy jestesmy wiplerami hahahha
haha