Wydanie nr 199/2024, Środa 17.07.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Januaria, Donata, Marcelina, Dzierżykraj, Konstancja, Aneta, Marceli, Andrzej, Aleksja, Karolina, Leon, Aleksy, Leona, Jadwiga, Bogdan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Warsztaty kulinarne - czyli TRADYCJA pokaże, nauczy i doświadczy w Starym Polu

Warsztaty kulinarne - czyli TRADYCJA pokaże, nauczy i doświadczy w Starym… fot. pixabay.com
Spotkania warsztatowe w ramach Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne Gminy Stare Pole 2018 prowadzone będą przez "Żuławski Team czyli Ela i Marzena w akcji" przy pomocy wolontariuszek ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Stare Pole "TRADYCJA" pn. "Warsztaty kulinarne - czyli TRADYCJA pokaże, nauczy i doświadczy".

Warsztaty będą polegać na spotkaniach z lokalną społecznością podzielone na warsztaty dla dzieci w szkole a także na warsztaty odbywające się dla wszystkich niezależnie od wieku, które odbywać się będą w GOKiS. Warsztaty prowadzone będą zarówno przez Żuławski Team czyli Ela i Marzena w akcji w towarzystwie wolontariuszek ze Stowarzyszenia "TRADYJA" jak i przez zaproszonych gości, którzy pokażą i podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami naszych warsztatów.

Zakres warsztatów obejmować będzie: przyrządzanie surówek z uczniami w szkole, w nawiązaniu do zdrowego żywienia, prezentacja przykładowych jadłospisów, oraz spotkanie z piernikiem i pierogiem czyli warsztaty kulinarne od podstaw. W trakcie trwania warsztatów z klejenia pierogów zaplanowany jest konkurs polegający na ulepieniu najładniejszych i najkształtniejszych 10 pierogów z różnego rodzaju "falbankami" na pierogach.

Na zakończenie projektu zostanie zorganizowane spotkanie połączone z pokazem kulinarnym.

 

 

 

 

 

Info: Facebook GOKiS Stare Pole

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.