Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
 • tvregionalna24.pl
 • zulawyimierzeja24.pl
 • tvsztum.pl
 • tvdzierzgon.pl

Dochód i dowód osobisty to przepustka do pożyczek bez zaświadczeń

 • Wydanie nr 275/2022
 • 11 września 2018, 08:24
 • Dochód i dowód osobisty to przepustka do pożyczek bez zaświadczeń
 • Strefa obywatelskaWasze informacje
 • 12 komentarze
Dochód i dowód osobisty to przepustka do pożyczek bez zaświadczeń fot. Dochód i dowód osobisty to przepustka do pożyczek bez zaświadczeń
Rocznie ponad milion konsumentów decyduje się na zaciągnięcie pożyczki w instytucji pozabankowej. Powody, dla których konsumenci sięgają po taką formę finansowania swoich potrzeb jest wiele: część potrzebuje na rachunki, na wydatki życia codziennego, inni na sfinansowanie zakupów, naprawy samochodu, wydanie przyjęcia okolicznościowego, prezent czy wycieczkę.

Pożyczki na dowód sprzymierzeńcem konsumentów

Branża pożyczkowa ma wielu zwolenników i stałych klientów. Choć wiele mówiło się o nieuczciwych praktykach, w ostatnim czasie głosy te ucichły i branża rozwija się zgodnie z rytmem potrzeb konsumentów. Każdy wie, że pożyczki z instytucji pozabankowych są droższe niż kredyty w banku, ale nadal nie odstrasza to całej rzeszy klientów.

Prasa branżowa pisze https://zgasryzyko.pl/pozyczki-chwilowki-online/na-dowod-bez-zaswiadczen/ , że tzw. pożyczki na dowód umocniły swoją pozycję na rynku za sprawą wielu pozytywnych zmian jakie zaszły w tym sektorze. Dziś łatwo jest zweryfikować instytucję pożyczkową, sprawdzić czy działa legalnie i zgodnie z prawem. Nad sektorem pozabankowym pieczę sprawują odpowiednie organy, konsumenci mogą zwrócić się po pomoc do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta, Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego mogą monitorować ostrzeżenia dot. firm działających poza prawem. Można śmiało powiedzieć, że rynek pożyczek pozabankowych jest dziś bezpieczny i przyjazny konsumentom.

Chętnych do pożyczania na sam dowód osobisty nie brakuje. To co przyciąga klientów, to możliwość uzyskania pieniędzy bez większych formalności i zaświadczeń. Cała rzesza konsumentów zgłasza się do instytucji pożyczkowych, ponieważ uzyskanie pożyczki jest bardzo proste, a cała procedura wnioskowania i weryfikacji łatwa, przejrzysta i zajmuje niewiele czasu. Aby taką pożyczkę otrzymać należy posiadać dowód osobisty, dochód, konto bankowe i telefon komórkowy.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę na dowód bez zaświadczeń?

Wymagania, które należy spełnić są dość proste. Większość instytucji pożyczkowych wymaga od konsumentów relatywnie dobrej zdolności kredytowej. Taką według pożyczkodawcy ma każdy kto posiada stały dochód. W zależności od instytucji pożyczkowej, akceptowanym stałym dochodem może być:

 • umowa o pracę,
 • umowa zlecenie ci/lub o dzieło,
 • własna działalność gospodarcza,
 • stypendia,
 • renta, emerytura,
 • przyznane alimenty,
 • zasiłek dla bezrobotnych,
 • świadczenia socjalne np. 500 +.

Należy podkreślić, że nie wszystkie instytucje pożyczkowe uznają zasiłki czy alimenty. Jeśli konsument chce skutecznie starać się o pożyczkę powinien wybrać taką instytucję, która akceptuje dochody, którymi konsument dysponuje.

Jak poświadczyć swoje dochody?

Pożyczka na dowód przeważnie jest udzielana bez konieczności okazywania zaświadczeń o dochodach. Konsument deklaruje w formularzu ile zarabia oraz w jaki sposób. Czasem jednak pożyczkodawca może poprosić o dowód tychże dochodów i wówczas można dostarczyć wyciąg z konta bankowego, paski z wypłaty czy inne kwity, które poświadczają otrzymywane wynagrodzenie czy np. rentę.

Czasem warto skorzystać z aplikacji Instantor, która polecana jest przeważnie osobom nieposiadającym środków na koncie, które umożliwią dokonanie przelewu weryfikacyjnego. Aplikacja ta umożliwia weryfikację nie tylko danych osobowych, ale również zdolności kredytowej, o ile na konto bankowe konsument otrzymuje swoje pieniądze.

Dobra rada dla każdego pożyczkobiorcy

Pożyczanie na dowód osobisty jest dobrą opcją na szybkie załatanie tymczasowych braków w budżecie. Jednak niewłaściwym jest przekonanie, jakoby dało się w taki sposób funkcjonować na dłuższą metę. Pętla zadłużenia potrafi zrodzić się nagle, a powstaje wówczas gdy rozpoczyna się proces rolowania pożyczek, czyli zaciągania kolejnych na spłatę poprzednich. Każda następna pożyczka to są dodatkowe koszty w wysokości nawet kilkuset złotych.

Życie na kredyt, nawet niewielki, powoduje, że długi regularnie i sukcesywnie rosną, aż w pewnym momencie dłużnik uświadamia sobie jak daleko ze swoim zadłużeniem zaszedł. Często jest już za późno na wybrnięcie z sytuacji obronną ręką bez ponoszenia kosztownych konsekwencji. Warto więc zapamiętać – pożyczka na dowód bez zaświadczeń to rozwiązanie tylko w awaryjnych sytuacjach!

Dochód i dowód osobisty to przepustka do pożyczek bez zaświadczeń
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bridge Finance
Bridge Finance 04.03.2019, 15:54
Dzień dobry,

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby uregulować swoje długi, lub potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby ulepszyć swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki konsolidacyjnej lub hipoteki? Nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby załączyć wszystkie twoje problemy finansowe z przeszłości.

Bridge Finance to rozwiązanie wszystkich problemów finansowych. Nasze kredyty są proste, długie i krótkie, o korzystnej cenie 2% twojego budżetu.

zainteresowane strony powinny natychmiast skontaktować się z nami za pośrednictwem (lehmannschulz07@gmail.com)
alfred mark
alfred mark 07.02.2019, 13:42
Cześć, moi ludzie, czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz pożyczki na opłacenie rachunków i założenie firmy? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Globel provsion i chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co jest zgodne z prawdą i prawdą, po prostu zrób to, co o co prosiłeś, w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedź na swój problem finansowy, a zobaczysz, że jedyną osobą, której możemy zaufać, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc skontaktuj się z nim dzisiaj, aby otrzymać ten e-mail poniżej: {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi
Jim Harry
Jim Harry 10.01.2019, 09:26
Posiadamy certyfikat, zaufanie godne, niezawodne, wydajne, dynamiczne i szybkie,
rzetelny, współpracujący finansista dla nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności,
wyda długoterminowy Maksymalna kwota pożyczki z pięciu do pięćdziesięciu lat.
Oferujemy tego typu pożyczki i wiele więcej:

* Pożyczki osobiste (niezabezpieczona pożyczka)
* Pożyczki biznesowe (niezabezpieczona pożyczka)
* Kredyty konsolidacyjne
* Połączenie kredytu
* Majsterkowanie w domu
Proszę, jeśli kochasz i interesujesz się naszą ofertą finansową, skontaktuj się z nami
przez e-mail: jimharry108@gmail.com

nasze programy rozpoczynają proces przetwarzania danych od kwoty kredytu.

Nazwisko: ___________________________
Nazwa :____________________________
Płeć: _______________________________

Stan cywilny: _______________________
Adres: ______________________
Miasto / Zip: ________________________
Kraje: ______________________________
Data urodzenia :________________________
Wymagania dotyczące kredytu: ________________
Wymagana kwota: .............................
Czas trwania pożyczki: ________________________
Miesięczny dochód / roczny dochód: _________
Zawód: ___________________________
Cel pożyczki: _____________________
Telefon: _____________________________ ___

Faks: __________________________________

Dziękuję za zainteresowanie!
Nasz e-mail: jimharry108@gmail.com
Pozdrowienia:
Czy potrzebujesz dziś pożyczki?
Czy potrzebujesz dziś pożyczki? 25.11.2018, 02:18
Specjalizujemy się w usługach finansowych, oferując kredyty lokalne / międzynarodowe, zapewniając zabezpieczone i niezabezpieczone opcje pożyczek osobom fizycznym i instytucjom współpracującym przy bardzo konkurencyjnych stawkach kredytowych i elastycznych warunkach w celu spełnienia wszelkich warunków finansowych. Nie ma znaczenia, czy masz słaby wynik kredytowy, nadal możemy zapewnić Ci szybką gotówkę na nieoczekiwane Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne pożyczki, dostosowane do wszystkich budżetów i wymagań. socialfundltd@gmail.com