Wydanie nr 132/2021, Środa 12.05.2021
imieniny: pokaż (14 imiona)Wszemił, Dominik, Epifani, Nawoja, Domicjan, Domicjana, Joanna, Pankracy, Jazon, Jan, Domicela, Flawia, Janina, German
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Poważny wypadek na DK 22 w Królewie. W opuszczonym domu jednorodzinnym ulatniał się gaz. Podsumowanie weekendowych działań malborskich strażaków i policji

Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala. Ulatniający się gaz w jednym z domków jednorodzinnych.

W imieniu Państwowej Straży Pożarnej w Malborku informacji odnośnie minionego weekendu udzielił nam młodszy brygadier Janusz Leszczewski - Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.

 

Raport policji

W miniony weekend policjanci z malborskiej komendy dbali o bezpieczeństwo uczestników „Castle Triathlon Malbork”, zabezpieczali Jesienne Targi Ogrodnicze w Starym Polu oraz mecz drużyn Wierzyca Pelplin i Bałtyk Gdynia. Dzięki podjętym działaniom prewencyjnym policjantów, nie odnotowano żadnych zdarzeń. Od dnia 3 września br. policjanci prowadzą działania “Bezpieczna droga do szkoły” ukierunkowane na bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

asp. Katarzyna Marczyk

KPP Malbork

 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.