Wydanie nr 154/2023, Sobota 3.06.2023
imieniny: pokaż (11 imion)Tamara, Konstantyn, Owidiusz, Leszek, Paula, Cecyliusz, Ferdynand, Klotylda, Owidia, Kewin, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka fot. Facebook Wydarzenie : I Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka
Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Malborku. Wydarzenie będzie częścią imprezy Oblężenie Malborka. Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata w Malborku.

Celem festiwalu jest promowanie idei jedzenia w duchu slow, czyli przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz trzeci zawita do Malborka. 

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu. 

Już teraz planujcie smaczny weekend z food truckami. 

O festiwalu:
 

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu.

 

Data: 20, 21 i 22 lipca
Miejsce: Zamek w Malborku 
Wstęp bezpłatny. 

 

 

 

 

Info i foto : Facebook Wydarzenie : I Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Oblężenia Malborka

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.