Wydanie nr 212/2021, Sobota 31.07.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Alfonsa, Justyn, German, Helena, Demokryt, Ignacy, Ernesta, Emilian, Beat, Ludomir, Adam, Lubomir
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ewakuowano mieszkańców wieżowca. Pożar na Jasnej w Malborku - 13.12.2017

Pożar wybuchł na dziewiątym piętrze wieżowca przy ul. Jasnej w Malborku. Ewakuowano mieszkańców.

Dziś po godz. 11-tej do Powiatowego Stanowiska Kierowania napłynęło zgłoszenie o pożarze 10-cio piętrowca przy Jasnej 9 w Malborku. Do akcji zadysponowano zastępy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Malborku do których dołączyły zastępy z Ochotniczych Straż Pożarnych. Łącznie w działaniach brało udział 6 jednostek ochrony przeciwpożarowej.

 - Na miejscu okazało się że w jednym z mieszkań na 9 pietrze doszło do pożaru. Ratownicy dotarli na miejsce. W mieszkaniu nie było osób poszkodowanych – lokal był pusty – mówi Robert Licznerski, oficer prasowy KP PSP Malbork. Ewakuowane zostały 3 pietra, od 8-go poprzez 9-te i 10-te. Łącznie na zewnątrz wyprowadzono ponad 20 mieszkańców.

Według ustaleń, przyczyną pożaru była prawdopodobnie instalacja elektryczna. 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Bolek op spycha
Bolek op spycha 13.12.2017, 19:49
...........................jak dzisiaj kupowałem choinkę w Sztumie. Pojechałem na Halę Targową i Zong. Więc udałem się do Sarnowa - znowu Zong. Jadę na Wilki i tez nie ma. Trochę się wku.rwiłem i wróciłem do Sztumu do..............BLESY kupić .........siekierę. Teraz mam i choinkę i siekierę ! Nigdy nie myślałem, że kiedyś będę miał siekierę. To przykład, że nigdy nie mów nigdy ! A za rok od razu jadę z siekierą do lasu ! Pozdrawiam.