Wydanie nr 185/2022, Poniedziałek 4.07.2022
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Joanną Wieczorek-Dieng - 24.11.2017

Malbork: Zapraszamy na spotkanie autorskie z Joanną Wieczorek-Dieng - 24.11.2017 fot. 82-200.pl
24 listopada o godzinie 18:00 w Sali konferencyjnej przy ul. Kościuszki 54 (budynek Centrum Informacji Turystycznej) odbędzie się spotkanie autorskie z Joanną Wieczorek-Dieng. Wstęp wolny!

Joanna Wieczorek – Dieng wprowadzi nas w zwyczaje, koloryt i gorący klimat Afryki Zachodniej, która swoją gościnnością, barwami i dźwiękami rozgrzewa serca. Joanna mieszka w Senegalu od ponad 2 lat z mężem lokalnym uzdrowicielem i muzykiem. Wiosną 2013 r dokonała życiowego zwrotu. Odeszła z dobrze płatnej pracy w międzynarodowej korporacji i wysokiego stanowiska. Potem kupiła bilet w jedną stronę do Azji by zamieszkać na hinduistycznej wyspie Bali.

Dziś jednak mieszka w Afryce Zachodniej i realizuje kolejne marzenia. Własną przemianę życia, podróż przez świat i w głąb siebie opisała w książce 'Wszystkie Barwy Słońca - historia prawdziwa własnoręcznie uszyta". Możliwość nabycia po spotkaniu z autografem i osobistą dedykacją dla siebie lub kogoś na prezent. Joanna zaprasza również do Senegalu od 15 stycznia 2018 na wyjątkowe pobyty kulturowo-przyjemnościowe tylko dla Kobiet. Joanna gości w Polsce do połowy grudnia.

Więcej informacji o prelegentce na stronie www.joannawieczorek.com

 

 

Info i foto : 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.