Wydanie nr 216/2021, Środa 4.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wypadek w Nowej Wsi (gm.Sztum). Dwa auta w rowie, kobietę zabrano do szpitala - 31.10.2017

Wypadek w Nowej Wsi (gm.Sztum). Dwa auta w rowie, kobietę zabrano do szpitala - 31.10.2017 fot. Widz TvRegionalna24.pl
Wypadek w Nowej Wsi (gm.Sztum). Auta wpadły w poślizg i wjechały do rowu.

Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków na drodze było przyczyną wypadku do którego doszło dziś (tj 31 października 2017) po godz. 6-tej rano w powiecie sztumskim. Dwa samochody osobowe w miejscowości Nowa Wieś na trasie Sztum-Kwidzyn wypadły z drogi. Na miejscu pracowały zastępy ratownicze ze Sztumu oraz Postolina, a także pogotowie i policja.

Z informacji uzyskanych od KP PSP w Sztumie, kierowcy obu pojazdów najprawdopodobniej nie zachowali należytej ostrożności, stracili panowanie nad swoim pojazdem po czym wypadli z drogi.

   - Na drodze był lód dlatego w wyniku poślizgu pojazdy wypadły z drogi. Łącznie samochodami podróżowało 5 osób. Z jednego samochodu, którym podróżowały dwie osoby - wszystkie odmówiły pomocy medycznej. Z drugiego, jedna osoba została zabrana karetką pogotowia do szpitala. Pozostałe dwie osoby z lekkimi obrażeniami na własną rękę pojechały aby się przebadać – powiedział kpt. Dariusz Treć – Zastępca KP PSP w Sztumie.

Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

 

Policja potwierdza że pojazdy się nie zderzyły, a po prostu wypadły z drogi. Natomiast z informacji o osobach rannych wynika, że poszkodowane zostały 2 osoby z czego tylko jedna trafiła do szpitala.

    - Najpierw w wyniku poślizgu do rowu wpadł Volkswagen Polo, kolejno za nim Ford. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Jedynie kierująca Volkswagenem została przewieziona do szpitala i pasażerka na własne żądanie chciała zostać przebadana – poinformowała mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka Rzecznik Prasowy KPP Sztum.

W związku ze wzmożonym ruchem na drogach apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Pirat drogowy
Pirat drogowy 31.10.2017, 16:28
Należałoby wspomniec ze lód powstal poprzez zasypanie rowu na wjezdzie na pole. Strumien wody lecial kilka dni przez jezdnie. Ewidentnie sluzby drogowe sa winne. Dzis rano w pospiechu kopali rów na wode. Szkoda ze dopiero po wypadku. Fajnie jakby relacja byla rzetelna. Kierowcy nie mieli szans wpadajac z suchej jezdni na lodowisko.
Kierowca
Kierowca 31.10.2017, 15:58
…………………………..Sędzia TK Muszyński podczas pracy wywiadowczej w Niemczech i Polsce używał nazwiska operacyjnego "Badeński". W Ośrodku Kształcenia Wywiadu w Starych Kiejkutach obecny sędzia TK "miał zdać egzamin końcowy z wynikiem »mierny«, zaliczenie zdobył stosunkiem głosów 2:1, a oceny kwalifikacji psychologicznych i intelektualnych miał poniżej średniej". Następnie pracował w ambasadzie w Niemczech prowadząc pracę jako szpieg Niemcy dali mu 24 godz na opuszczenie terytorium Niemiec za szpiegostwo na rzecz komunistycznej Polski
Źródła "GW" twierdzą, że Mariusz Muszyński przejął na własność służbowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Odszedł ze służby po dekonspiracji na placówce w Berlinie.