Wydanie nr 32/2023, Środa 1.02.2023
imieniny: pokaż (10 imion)Brygida, Winand, Winanda, Seweryn, Żegota, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Przywłaszczyła sobie złoty łańcuszek warty 3,5 tys. złotych. Kobieta znalazła go w jednym z malborskich lokali i zabrała ze sobą do domu - 13.10.2017

Przywłaszczyła sobie złoty łańcuszek warty 3,5 tys. złotych. Kobieta… fot. KPP Malbork
Malborscy kryminalni odzyskali biżuterię o wartości około 3,5 tys. złotych. Funkcjonariusze zatrzymali wczoraj 32- letnią kobietę podejrzewaną o przywłaszczenie złotego łańcuszka.

Kobieta znalazła go w jednym z malborskich lokali i zabrała ze sobą do domu. W mieszkaniu zatrzymanej kobiety kryminalni zabezpieczyli przywłaszczony łańcuszek. Podejrzana 32-latka usłyszała już zarzuty. Przypominamy, że kto przywłaszcza sobie rzecz znalezioną podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. We wtorek (10 października br.) kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali 32-letnią mieszkankę Malborka pod zarzutem przywłaszczenia biżuterii o wartości około 3,5 tysiąca złotych. Nad sprawą kradzieży złotego łańcuszka do którego doszło w jednym z malborskich lokali od tygodnia pracowali kryminalni. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mieszkaniec Malborka zgubił swoją biżuterię w nocnym klubie, którą zabrała ze sobą do domu 32-letnia kobieta, będąca w tym samym czasie w klubie. Podejrzana, przywłaszczony łańcuszek wystawiła na sprzedaż na jednym z portali internetowych. Wczoraj 32- latka została zatrzymana i usłyszała zarzut przywłaszczenia rzeczy. Śledczy w jej mieszkaniu zabezpieczyli przywłaszczony łańcuszek, który niebawem zostanie zwrócony właścicielowi. Przypominamy, że kto przywłaszcza sobie rzecz znalezioną podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 

Info: KPP Malbork

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
fghjkl
fghjkl 23.10.2017, 12:09
takie sytuacje tylko w CITY....
Anka
Anka 23.10.2017, 13:20 (odpowiedź do fghjkl)
a co do tego ma klub? wszędzie mogło się to zdarzyć, sytuacja świadczy o tej kobiecie a nie lokalu.
legalista
legalista 13.10.2017, 18:32
Bzdura: "Przypominamy, że kto przywłaszcza sobie rzecz znalezioną podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."

Kodeks karny: "Art. 284. § 3. W wypadku (...) przywłaszczenia rzeczy znalezionej, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności DO ROKU."
ROBS
ROBS 13.10.2017, 17:21
Na drinki jej zabrakło? Jaka biedna,nikt postawić nie chciał.Tak się upodlić.