Wydanie nr 207/2021, Poniedziałek 26.07.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Anna, Mirosława, Grażyna, Krystiana, Bartłomieja, Hanna, Sancja, Joachim
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork : 220 zawodników wzięło udział w Parkowej "5" - 17.09.2017

Malbork : 220 zawodników wzięło udział w Parkowej fot. 82-200.pl
17 września odbył się kolejny z biegów Parkowa Piątka organizowanych przez Klub Biegacza Grupa Malbork. Do startu zgłosiło się blisko 200 biegaczy i 50 maszerów Nordic Walking.

W dniu zawodów na starcie pojawiło się 220 zawodników. Przed biegiem głównym odbyła się również rywalizacja dla dzieci i młodzieży, w której wzięło udział około 100 uczestników. Biegacze rywalizowali na trasie długości 10 kilometrów (2 pętle po 5 km), zawodnicy marszu Nordic Walking na odcinku jednej pętli o długości 5,7 km. Wśród biegaczy pierwszy na mecie był Daniel Taras z Malborka z czasem 0:34:18, najlepsza wśród pań była Anna Koziarska z Elbląga (0:42:45). W Nordic Walking I miejsce zajął Maciej Wiśniewski z Malborka z czasem 0:37:40, wśród pań pierwsza na mecie zameldowała się Monika Kosianowska (czas 0:41:25). 
Pełne wyniki TUTAJ 

Zawody Parkowa 5 z Grupą Malbork wspierają:
Burmistrz Miasta Malbork - pan Marek Charzewski, Centrum Aktywnego Wypoczynku Sp. z o.o., Gazeta Malborska, Radio Malbork, TV Malbork, Dziennik Bałtycki, portal www.malbork.naszemiasto.pl, KS SPORT, McDonald's, Statek Malbork, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego, Fundacja na Rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych Recal Alu, Studio Otwarte TO TU - Ada Kamińska, Chocolate Kosmetyka Profesjonalna, Harmony Massage, PPH Remal Sp. z o.o., Krajowa Spółka Cukrowa SA, Browar Gościszewo, Godlewski Runners - Łukasz Godlewski, Aktywnie z Molkami - Fitness & Crossfit Dorota i Tomasz Molasy, DinoPark, Cukiernia Tradycyjna - Jadwiga Molenda, Fundacja Grupa Zainteresowania Alternatywnego, Zajazd Jonatan, Kwiaciarnia Malborska, Centrum Animacji Sala Zabaw Latawiec, Margraf, Mito Studio - Studio Dobrej Fotografii, Kwiaciarnia Autorska, Piekarnia Koszykowa, Stowarzyszenie Joannici Dzieło Pomocy, Cukiernia Niucka, Fotografia Kreatywna Rafał Łakomy & Maciej Troch, Muzeum Zamkowe w Malborku, Hello - Martyna Rodacka Wiśniewska, Księgarenka Hanna Mielczarek.

 

Info i foto : 82-200.pl

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
NW
NW 18.09.2017, 20:11
Pani Monika była druga w nordic walking. Nawiasem mówiąc, powinna zostać zdyskwalifikowana za bieganie na stadionie. Ale cóż, podczas zawodów nie było arbitrów więc mogła "szaleć".
Ania
Ania 18.09.2017, 18:55
Pierwsza na mecie??? Monika??? Wyniki mówią co innego