Wydanie nr 226/2022, Niedziela 14.08.2022
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ktoś mija się z prawdą. Dlaczego policja nie wszczęła śledztwa w sprawie oskórowanego czworonoga? - 10.02.2017

3 lutego opisywaliśmy drastyczne znalezisko nieopodal Pierzchowic (gmina Mikołajki Pomorskie) Porzucenie na polu oskórowanego czworonoga potwierdzają świadkowie i urzędnicy. Policja na miejscu miała zobaczyć tylko fragmenty mięsa w worku. Szczątki są już zutylizowane, sprawca pozostaje bezkarny a my pytamy jak to możliwe?

28 stycznia mężczyzna idący z miejscowości Pierzchowice w kierunku Mikołajek Pomorskich, dokonuje przerażającego odkrycia. Przy drodze znajduje worek z padliną i obdartego ze skóry czworonoga. Na miejsce wzywa policję.

Problem w tym, że funkcjonariusze potwierdzili tylko znalezienie padliny i zlecenie jej utylizacji. Ciała już nie ma (pewności czy był to lis czy pies też), sprawy karnej nikt nie prowadzi... Zastanawiamy się kto nie jest z nami do końca szczery?

 

Opisane zdarzenie, mające znamiona przestępstwa jest o tyle bulwersujące, że sprawca pozostaje bezkarny. Bez dowodów i zabezpieczonych śladów trudno cokolwiek ustalić. Policja utrzymuje, że nie widziała obdartego ze skóry czworonoga, co innego mówią świadkowie i urzędnicy.

Mieszkańcy wsi stawiają również zarzuty urzędnikom o to, że zwłoki na polu leżały prawie tydzień. Władze gminy zaprzeczają i przesyłają nam skan dokumentu, z datą usunięcia zwierzyny na 31 stycznia. My jednak większą uwagę chcemy skupić na bestialstwie i bezkarności.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Wojtek
Wojtek 10.02.2017, 23:28
Polska policja tylko mandaty pisać umie a za robote się nie wezną taki kraj
Jadwiga
Jadwiga 10.02.2017, 19:15
myśliwi ?
Antoni
Antoni 10.02.2017, 14:48
……………………….dobrze, że wyłażą te wszystkie smrody z pisowskimi nieukami, Piotrowicz i Rzońca ściemniacze nr 1, dobrze, że już żadnych błyskotek typu 500+, kwota wolna itp. nie wejdą w życie. Koniec!!! Skończyło się. Duda przyznał "nie damy rady", Szydło nie ma już pomysłu na kopalnie, Sasin wali ściemę, że nie znał lotniska w Smoleńsku, Maciar nadal bzikuje, Waszczyk szantażuje, Błaszczak wciąż knuje a Kępa sobie uzurpuje, Szyszko w lesie korniki buntuje a Morawiecki gospodaruje, Bochenek tylko występuje a Misiewicz wciąż pracuje, Ziobro pisze apelacje ale Jaki ma kasacje, a Kuchciński coś tam mruczy opozycji zamknie uszy, na to wszystko co się dzieje dziś Kaczucha wciąż się śmieje. I na koniec coś dla draki, to Pawłowicz niby szczerze, spisze wszystko na papierze, by następnie w wielkim tempie, podkomisji zanieść w gębie, stos wypocin, swych i partii co najlepiej wszystko wie, jak tu zemścić się by Prezes wciąż na stołku trzymał się.
janek
janek 10.02.2017, 22:01 (odpowiedź do Antoni)
Ale się człowieku napracowałeś. I wszystko na marne, bo same kłamstwa. 500+ działa i ma się dobrze, kwota wolna od podatku dla najuboższych została podniesiona. Cos pod czupryną zgasło, czy czytać ze zrozumieniem nie nauczyli. Ten tekst jest o oskórowanym zwierzęciu, nie jakiś polityczny tekst.
Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy 10.02.2017, 14:20
Bez problemu można się dowiedzieć kto to... zwierze zostało oskurowane jak widać było na zdj dokładnie wiec skóra byla komus potrzebna a kto zbiera skory zwierząt? Garbarze i myśliwi. Wystarczy znalesc okolicznych mysliwych i tyle, dalej chyba sobie poradzą, chyba że tylko potrafią mandaty pisać


Zobacz całość: http://www.tvsztum.p…